İpod'un Özellikleri Nelerdir?

'Güncel Bilgiler' forumunda EyLüL tarafından 13 Şubat 2012 tarihinde açılan konu


 1. İpod'un Özellikleri Neler
  İpod'un Özellikleri Hakkında Bilgi

  iPod 23 Ekim 2003 tarihinde Apple şirketi tarafından piyasaya sunulmuş, taşınabilir medya oynatıcıları arasında en popüler üründür. iPodun bu güne kadar Classic, Touch, Shuffle ve Nano olmak üzere dört ayrı model olarak sunulmuştur. Bu popüler medya oynatıcısı oyun, video ve müzik dosyalarını oynatabilmekte ve ayrıca korumalı AAC, mp3 ve WAV gibi farklı formatları desteklemektedir.

  Bugüne kadar hayatımıza giren tüm yeni ürünlerin ve yeni teknolojilerin slogan.
  Hayatınızı değiştirecek" oldu. 1979 yılında Sony firması piyasaya ilk Walkman'i sürdüğünde, 1980'li yıllarda ilk video kaset kaydediciler hayatımıza girdiğinde ve 1990'lı yılların ortalarında hayatımıza giren internet ile bu sözler yerine getirildi diyebiliriz.

  iPod'da oyun oynayın
  Tuğlaları atlatın ve gücünüze güç katın. Genel kültür becerilerinizi teste tabi tutun. Kartları klasik tarzda dizin. iPod classic üç oyunla birlikte gelir — Vortex, iQuiz ve Klondike. Click Wheel arabirimi için özel olarak tasarlanmış olan bu oyunlarla, saatler boyu süren eğlence parmaklarınızın ucunda.

  Fakat iPod göründüğü gibi sadece dilediğiniz kadar şarklıyı depolayabileceğiniz ve sadece MP3 çalabileceğiniz bir ürün değil. Eğer öyle olsaydı sadece MP3 çalabilen ürünlerden bir farkı olmazdı. Biz bu ürünün bilinmeyen özelliklerini keşfettik, sıra sizde

  Adres Defteri
  iPod'ların kullanıcılar tarafından bilinmeyen en önemli özelliklerinden biri, adresleri, telefon numaralarını ve çeşitli basit metinler saklayabilmesi ve gösterebilmesi. Eğer telefonunuzdan ayrıca ya da herhangi bir şekilde tuttuğunuz bir telefon rehberi varsa ve bu rehberdeki numaralara istediğiniz zaman kolaylıkla ulaşmak istiyorsanız, tek yapmanız gereken bu rehberi iPod'unuza kaydetmek olacak.
   


Similar Threads: İpod'un Özellikleri
Forum Başlık Tarih
Güncel Bilgiler Kalp kasının görevleri ve özellikleri nelerdir? 7 Şubat 2016
Güncel Bilgiler Düz kasların bulunduğu yerler, görevleri ve özellikleri nelerdir? 8 Şubat 2016
Güncel Bilgiler Nokia Asha 210 Özellikleri 16 Mayıs 2016
Güncel Bilgiler Dualshock 4’ün tüm özellikleri 16 Mayıs 2016
Güncel Bilgiler İllumiRoom Nedir? Özellikleri 16 Mayıs 2016