iphone virüs programı indir

'Teknoloji Haberleri' forumunda Dark tarafından 18 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu


 1. iphone antivirüs programı indir


  Trend Micronun yeni uygulaması “Threat Watch ile iPhonelarda anında tehdit alarmı. Trend Micro yeni bir uygulamayla kullanıcıları, iş ortaklarını ve ilgili tüm tarafların iPhoneları üzerinden tehdit bilgileri ve uyarıları almasını sağlayarak, ücretsiz ve güvenli bir internet ortamı sağlıyor.

  Ücretsiz iPhone virüs programı
  İnternet içeriği güvenliğinde global bir lider olan Trend Micro, en yeni çözüm ve hizmetlerinden biri olan “Threat Watch v1.0i kullanıcıların dikkatine sunuyor. Ücretsiz olarak sunulan bu yeni uygulama ile kullanıcılar güvenliğe yönelik tüm tehditleri iPnoneları üzerinden tam zamanında alabiliyorlar.

  Threat Watch virüs programı
  Yeni “Threat Watch uygulaması, kullanıcılar tarafından siber suçlar ve internet tehditleri konusunda tehdit kaynağı merkezine girilerek yüklenebiliyor. iTunelardan da indirilebilen “Threat Watch v1.0 uygulamasına ayrıca, Trend Micro tarafından ücretsiz araçların sunulduğu Ücretsiz virüs programları adresinden de ulaşılabiliyor. Uygulama, beklenmedik bir tehdit ya da güvenlik sorununun belirlenmesi halinde telefon ekranında küçük bir bannerla doğrudan uyarıda bulunuyor.
   


Similar Threads: iphone virüs
Forum Başlık Tarih
Teknoloji Haberleri İphone carplay özelliği hangi araçlarda var 13 Temmuz 2016
Teknoloji Haberleri İphone 5S şarj olmuyorsa nedeni? 17 Mayıs 2016
Teknoloji Haberleri Apple, iPhone 6 ekranını büyütüyor 17 Mayıs 2016
Teknoloji Haberleri iPhone 6 Türkiye’de ne zaman satışa çıkacak? 17 Mayıs 2016
Teknoloji Haberleri iphone4 ve iphone5 çerez temizleme 17 Mayıs 2016