iphone virüs programı indir

'Teknoloji Haberleri' forumunda Dark tarafından 18 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu


 1. iphone antivirüs programı indir


  Trend Micro’nun yeni uygulaması “Threat Watch” ile iPhone’larda anında tehdit alarmı. Trend Micro yeni bir uygulamayla kullanıcıları, iş ortaklarını ve ilgili tüm tarafların iPhone’ları üzerinden tehdit bilgileri ve uyarıları almasını sağlayarak, ücretsiz ve güvenli bir internet ortamı sağlıyor.

  Ücretsiz iPhone virüs programı
  İnternet içeriği güvenliğinde global bir lider olan Trend Micro, en yeni çözüm ve hizmetlerinden biri olan “Threat Watch v1.0”i kullanıcıların dikkatine sunuyor. Ücretsiz olarak sunulan bu yeni uygulama ile kullanıcılar güvenliğe yönelik tüm tehditleri iPnone’ları üzerinden tam zamanında alabiliyorlar.

  Threat Watch virüs programı
  Yeni “Threat Watch” uygulaması, kullanıcılar tarafından siber suçlar ve internet tehditleri konusunda tehdit kaynağı merkezine girilerek yüklenebiliyor. iTune’lardan da indirilebilen “Threat Watch v1.0” uygulamasına ayrıca, Trend Micro tarafından ücretsiz araçların sunulduğu Ücretsiz virüs programları adresinden de ulaşılabiliyor. Uygulama, beklenmedik bir tehdit ya da güvenlik sorununun belirlenmesi halinde telefon ekranında küçük bir banner’la doğrudan uyarıda bulunuyor.
   


Yükleniyor...