iPhone 5 Üretimi Başladı

'Teknoloji Haberleri' forumunda zamaneanne tarafından 27 Tem 2012 tarihinde açılan konu

 1. [​IMG]


  Apple'ın yeni iPhone'u hakkındaki söylentiler artmaya devam ediyor. Son olarak Çin'den üretim tarihiyle ilgili yeni bilgiler geldi.

  Apple'ın altıncı jenerasyon iPhone'una dair söylentiler son dönemde ciddi biçimde artmaya başladı. Birkaç ay öncesine kadar sadece "cılız" söylentiler gelirken artık cihaza ait olduğu iddia edilen resimler, ön sipariş ve üretim tarihleri ortaya çıkmaya başladı. Bu da yeni iPhone'un tanıtım tarihinin yaklaştığının bir göstergesi.

  Son olarak Digitimes, iPhone 5'in üretimiyle ilgili bir iddia ortaya attı. Uzak Doğulu üreticilere yakınlığıyla bilinen siteye göre Apple, yeni iPhone'un üretimi için talimat verdi. Bu konuda Pegatron ile çalışan firmanın ilk siparişleri verdiği ve teslim tarihi olarak sonbahar aylarını seçtiği söyleniyor. Site, iPhone'un çıkış tarihine o kadar güveniyor ki Pegatron'un ekonomik anlamda istikrarını bu modele bağlıyor. Pegatron'un 2012'nin üçüncü çeyreğinde laptop üretiminde yavaşlama beklemesine karşın iPhone 5'in üretime girmesi ekonomik anlamda sıkıntı yaşamayacağı belirtiliyor. Şuan iPad'in de en büyük üreticilerinden biri olan Pegatron'un yeni iPhone'ları Ağustos sonlarından itibaren Apple'a teslim edeceği söyleniyor. Cihazın çıkış tarihi olarak da Ekim-Kasım ayları telaffuz ediliyor. Ancak zayıf olsa da cihazın Ağustos ayında tanıtılacağına dair söylentiler de var
   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 27 Tem 2012
Yükleniyor...