iPhone 5 Tanıtımı 4 Ekim 2011

'Haberler' forumunda Sitem tarafından 2 Ekim 2011 tarihinde açılan konu


 1. [​IMG]
  iPhone 5 Etkinliği duyuruldu
  4 Ekim iPhone5 tanıtım etkinliği
  Apple, uzun zamandır beklenen yeni iPhone'un özelliklerinin ve çıkış tarihinin tanıtılacağı iPhone etkinliğini "Haydi iPhone Konuşalım" yazılı davetiye ile resmi olarak duyurdu.

  iOS 5'in tanıtıldığı günden beri gözler iPhone 5'in resmi olarak tanıtımı için Apple'daydı. Apple, son 3 aydır yoğun bir şekilde konuşulan ve son zamanlarda 4 Ekim tarihi konusunda ortak fikirde birleşilen iPhone 5'in ya da yeni iPhone modelinin tanıtım tarihini açıkladı. Tarih konusunda bir sürpriz olmadı, beklendiği gibi 4 Ekim tarihi Apple tarafından resmileştirildi.

  Apple, iPhone 5 etkinliğinin davetiyelerini katılımcıların eline ulaştırmaya başladı. Oldukça sade tasarlanan ve üzerinde iPhone'un demirbaş uygulamalarının yer aldığı davetiye de yazı olarak sadece "Let's Talk iPhone (Haydi iPhone Konuşalım)" yazsa da uygulama resimleri etkinliğin tarih, yer, saat ve içeriği hakkında bilgileri içeriyor. Bu sebeple de akıllıca tasarlanmış bir davetiye diyebiliriz. Davetiye henüz gönderilmeye devam ediyor mu bilemiyoruz, fakat şimdiden davetiye bekleyip de eline ulaşamayanlar Apple'a oldukça bozulmuşa benziyor.

  iPhone 5'in tanıtımını Steve Jobs'dan görevi devralan Tim Cook'un yapması bekleniyor. Etkinliğin tarihi beklendiği gibi 4 Ekim'de gerçekleştirilecek. Bu konuda bir sürpriz olmadı. Bakalım Apple, etkinlik içerisinde iPhone 5 ile bizleri şaşırtacak mı? Yoksa uzun zamandır etrafta dolaşan 1 GB Ram, 8 MP kamera, daha büyük ekran gibi özellikler beklendiği gibi yer alacak mı? Bekleyip hep birlikte göreceğiz. Tabii iPhone 4S ya da benzeri bir başka iPhone modelinin de çıkma ihtimalini unutmamak gerek.  milliyet