Iphone 4s Kampanya Fiyatları

'Teknoloji Haberleri' forumunda Sitem tarafından 27 Şubat 2012 tarihinde açılan konu


 1. Iphone 4s Kampanya Fiyatları nedir  iPhone 4S Kampanyası turkcell

  12 aydan uzun süredir Turkcell faturalı hatta sahip ve son 6 ay fatura toplamı 250TL ve üstü olan, Platinum ve Platinum Plus paketlerden herhangi birine abone olmayan son 7 aydır Turkcell müşterisi olan ve son 7 ayın içinde herhangi 6 ay fatura tutarı minimum 140TL ve ortalaması 150TL ve üzeri olan Bireysel faturalı müşteriler aylık ödemelerini hem faturaları hem kredi kartı aracılığıyla (ilk 12 aylık tutar ya da 24 ay boyunca cihaz tutarı) yaparak yararlanabilir.
  Bu koşulları sağlayamayan müşterilerimiz kredi kartlı tekliflerden yararlanabilir. Ya ilk 12 ay boyunca toplam paket bedelinin kredi kartından çekildiği 13. Aydan itibaren faturaya yansıtıldığı, ya da 24 ay boyunca sadece cihaz bedelinin kredi kartından çekildiği tahsilat seçeneğini tercih edebilirler. 24 ay cihaz bedelinin kredi kartından çekildiği kurguda, Banka müşterinin ekstresine ayrıca, tüketici kredisi faizi uygulayabilir. Bu yansıyan bedelden Turkcell sorumlu değildir. Garanti Bankasına özel ekstreye yansıyacak bedeller aşağıdaki gibidir: 4S 16GB için, 2.696,76TL, 4S 32GB için, 3.175,18TL, 4S 64GB için, 3.640,64TL dir. ​Full ve Gold Plus tekliflerinde 24 ay boyunca sadece cihaz bedelinin kredi kartından çekildiği tahsilat seçeneği geçerli değildir. Sadece ilk kredi kartı tahsilat seçeneği değerlendirilebilir.
  Kredi Kartı ile alım seçeneği Turkcell İletişim Merkezi ve Anlaşmalı Mağazalarda geçerlidir.
  Kampanya stoklarla sınırlıdır.
  Fiyatlara tüm vergiler dahildir.
  Kampanyaya katılan abonelerimizin 3G üyelikleri otomatik ve ücretsiz gerçekleştirilecektir. Abone istediği zaman 2G yazıp 2222 ya da 7777'ye ücretsiz göndererek 3G üyeliğinden ayrılabilecektir.
  Kampanyanın iptali durumunda, taahhüt süresi bitimine kadar ödenmesi gereken vergiler dahil kalan cihaz taksitleri toplamı ve o güne kadar verilen Turkcell indirimleri, Mobil hizmet faturasına söz konusu tarihi takip eden fatura döneminde bir kerede yansıtılır
  TC Kimlik no bazında, bir abone en fazla 1 adet cihazlı tekliften faydalanabilecektir ve en fazla iki kere kampanyayı iptal etme hakkına sahip olacaktır.
  Paketteki kullanılmayan internet bir sonraki aya devretmez.
  Kampanyaya katılan müşterilerin faturalarına, ilk fatura kesim tarihinden itibaren, cihaz taksidi ve servis/tarife paket bedeli yansıltılmaya başlar.
  Tarife değişikliği yapılarak yararlanılan tekliflerde, cihaz bedeli ve servis/tarife paket bedeli 2. fatura kesim tarihinden itibaren yansıtılmaya başlayacaktır. Full ve Gold Plus paketlere özel ise, her zaman, cihaz bedeli 2. fatura kesim tarihinden itibaren yansıtılmaya başlayacaktır.
  Paket aşım ücretleri şu şekildedir: Full, Gold ve Gold Plus paketleri konuşma aşımı için 41,5 kr/dk, Full ve Gold Plus sms paket aşımı için 41,5 kr/SMS , tüm internet paketlerinde, paket aşımı için 0,000049TL/kb'dir.
  Paket aşım ücretleri güncel internet ve tarife paket aşım ücretleri ile aynı olacaktır. Aşım ücretlerindeki değişikliklerden kontratlı aboneler de etkilenecektir.
  24 aylık kontrat bitiminde aboneler kontratta seçtikleri tarife ve/veya internet paketleriyle devam ederler ve güncel tartife ve/veya internet fiyatları ile ücretlendirilmeye devam ederler.
  Kontrat süresince paket değişikliği yapılamaz.
  Kampanya başka bir telefon hattına devredilemez.
  Tüm paketler yurtiçinde geçerlidir.
  iPhone 4S Cihaz Kampanyası katılımcılarına 1 ay geçerli olmak üzere ücretsiz Mobil TV verilecektir. IPHONE MOBILTV yazıp 2222'ye ücretsiz SMS gönderilmesi gerekmektedir. Bir abone bu kampanyadan sadece 1 defaya mahsus yararlanabilir. 2. kez yararlanamaz
  Kampanyadan yararlanarak iPhone 4S alan bireysel faturalı abonelerimize, 1 ay geçerli olmak üzere ücretsiz 50 şarkı hediye edilecektir. Telefon numarasına gönderilecek SMS ile Turkcell Muzik'e ait link bilgisi paylasilacak, bu linkten dilenen 50 şarkının indirilebilecegi aktarılacaktır. Tanımlama 10 iş günü içerisinde gerçekleştirilir. 3 ay içerisinde kullanılması gerekmektedir.
  Cihaz aylık temlik bedelleri: 4S 16GB için:95,77TL, 4S 32GB için:​112,76TL, 4S 64GB için:129,29TL şeklindedir
  Gold Plus paket ya da Full paket tercih eden abonelerimiz, Hepsi Bir arada tarifesine, Gold paket tercih eden abonelerimiz Gold tarifesine otomatik olarak geçirilecektir.


  [​IMG]

  Iphone 4s Kampanya Fiyatları Vodafone

  Avantajlı Paket

  Aylık Ödeme 99 TL

  Paket Avantajları - Her yöne 250 dk
  - Her yöne 150 SMS/MMS
  - Sınırsız internet
  - Red Ayrıcalıklar Dünyas

  Phone 4 16 GB Ön Ödeme Bedeli 300 TL

  Phone 4 32 GB Ön Ödeme Bedeli 600 TL