iphone 4 aksesuarları

'Teknoloji Haberleri' forumunda ZeuS tarafından 11 Aralık 2010 tarihinde açılan konu


 1. en güzel iphone 4 aksesuarları


  Apple iPhone 4 ekran koruyucu film

  Telefonunuzun ekranını çizilmelere karşı korur. Çok ince bir yapıya sahip olduğundan dolayı ekran üzerinde farkedilmez. Dokunmatik ekranın özelliğini etkileyecek bir yapıya sahip değildir.

  Fiyatı: 13.69 TL


  Apple iPhone 4 kılıf
  [​IMG]

  iPhone 4 parlak ve çizilmeye çok müsait bir telefon. Telefonun üzerinde oluşan çizikler zamanla canınızı sıkacak bir duruma gelebiliyor. Telefonu cebinize sokup çıkarırken, masanızın üzerine koyup alırken ufak çizikler meydana gelebilir. Bunları engellemenin bir çok yolu var.


  Apple iPhone 4 tüm gövde koruyucu film

  Oldukça kaliteli olan ve ekran da dahil tüm gövdeyi saran şeffaf görünmez dayanıklı kılıf telefonunuzu çizilmelere karşı koruyabileceğiniz en etkili seçenek. Telefonda kılıf kullanmak istemiyorsanız bu seçeneği öneririz.

  Fiyat : 32.94 TL


  Apple iPhone 4 şeffaf kılıf

  iPhone 4 şeffaf kılıf, telefonunuzun arka kısmını korur. Böylece telefonunuzu istediğiniz yere rahatlıkla bırakabilirsiniz.

  Fiyatı: 18.82 TL


  Apple iPhone 4 rubber kılıf

  iPhone 4 Rubber kılıf da aynı şeffaf kılıf gibi telefonunuzun arka yüzeyini çizilmelere karşı korur. Rubber kılıf sert yapıya sahiptir fakat dış yüzeyi, dokunduğunuzda kumaş hissi verir.

  Fiyat: 20.53 TL


  iPhone 4 deri kılıf

  iPhone 4 deri kılıf, telefonunu çantasında taşıyacak olan veya sürekli elinde gezdirecek olan kullanıcılar için idealdir. Deri kılıf telefonunuza tam uygundur ve çizilme riskine son verir. Çantanızda taşıdığınızda diğer cisimlerin telefonunuza vereceği zararı önler.

  Fiyatı: 29.50 TL


  Apple iPhone 4 Bluetooth kulaklık

  [​IMG]

  Özellikle iPhone 4 için kullanılması gereken bir ürün. Telefondaki sinyal gücü problemi, cihazın şebeke bağlantısı bulmak için daha fazla güç harcamasına neden oluyor. Bu da telefonun etrafa yaydığı radyasyon miktarını artırıyor. Bluetooth kulaklık kullanmak bu zararı en aza indirir.

  Fiyat: 50.74 TL


  iPhone 4 araç şarj cihazı

  [​IMG]

  USB çıkışı sayesinde hem telefonunuzu hem de Bluetooth kulaklığınızı araç şarj cihazı ile doldurabilirsiniz.

  Fiyatı: 10.62 TL


  iPhone 4 telefon tutucu
  Telefonunuzu aracınızın içerisinde telefon tutucu ile kullanabilirsiniz. Böylece GPS özelliğini kullanarak yol tarifleri alabilirsiniz. Görüntülü görüşmeler de telefon tutucu ile daha kolay yapılmaktadır.

  Fiyat:34.22 TL


  iPhone 4 masaüstü şarj cihazıiPhone 4 masaüstü şarj cihazı ile hem cihazınızı şarj edebilir hem de telefonunuzu senkronize edebilirsiniz. Telefonunuzu şarj cihazından çıkarmadan gelen çağrıları cevaplayabilirsiniz.

  Fiyatı: 76.70 TL

  [​IMG]