İPad'in Rakibi : Samsung Galaxy Tab

'Teknoloji Haberleri' forumunda Pardus tarafından 3 Eylül 2010 tarihinde açılan konu


 1. İşte iPad'in En Büyük Rakibi!
  Berlin'de kapılarını açan tüketici elektroniği fuarı IFA 2010, teknoloji dünyasının son ürünlerini dünyaya tanıtıyor. Fuarda iPad'in en büyük rakibi Galaxy Tab'da tanıtıldı.

  Samsung'un ilk tablet cihazı olma özelliğini taşıyan, Android 2.2 işletim sistemli Galaxy Tab IFA 2010 fuarında dünyaya tanıtıldı. Üründe 7 inç dokunmatik ekran bulunuyor.

  Web işlemleri dışında multimedia içeriğinin de desteklediğin üründen, email, sesli mesaj, SMS ve MMS'de yollanabilecek. Ürünün tüm kullanıcılara uygun şekilde düzenlenen arayüzünden sosyal ağlara ulaşmak da mümkün.


  380 gramlık ağırlığı olan üründe Adobe Flash Player 10.1 desteği de bulunuyor. Üründe bulunan e-okuma uygulaması "Readers Hub", kullanıcılara dünya klasiklerinden en çok satan kitaplara kadar geniş bir dijital kitaplık olanağı sağlıyor.

  Okuma Desteği de Bulunuyor

  Readers Hub içeriğinde 21.8 milyonu ücretsiz olmak üzere 2 milyondan fazla kitap, 47 dilde 1.600'den fazla gazete ve 20 dilde 2.500'den fazla dergi barındırıyor.

  Aynı zamanda Samsung, film ve videolar dünyasının kapılarını açan "Media Hub" ve zengin müzik arşivine erişim sağlayan "Music Hub"'ı sunuyor.

  Galaxy Tab'da, 3G HSUPA bağlantı, 802.11n Wi-Fi ve Bluetooth 3.0 özelliği de bulunduğu açıklandı. Ürün ayrıca, görüntülü konuşma ve push e-mail seçeneklerine de sahip.
    2. bende samsungcu olduğum için valla güzel bir telefona benziyor
    3. Biz(ben) daha masaüstü bilgisayarda doğru dürüst çağ atlayamamışken bu tür cihazlar bizi bozar :)