iPad Pro fiyatı ve özellikleri ne olacak

'Teknoloji Haberleri' forumunda Eylem tarafından 17 Mayıs 2016 tarihinde açılan konu

 1. Eylem

  Eylem Site Yetkilisi


  iPad Pro fiyatı ve özellikleri ne olacak

  [​IMG]
  Apple bu yıl iPad Pro 9’u tanıtmaya hazırlanıyor. Dev ekranlı tablet hakkında yeni bilgiler yavaş yavaş gelmeye devam ediyor.

  Profesyonel tablet olarak adından bahsedilen iPad Pro USB 3.0 bağlantı noktasına sahip. Bu da demek oluyor ki isteyen kullanıcı klavye ve mouse kullanırken bluetooth bağlantısına ihtiyaç duymayacak. Klavyenizi yada farenizi iPad Pro’ya kablolu bir şekilde bağlamanız mümkün olacak. USB bağlantı noktası olurda USB bellek kullanılmaz mı? iPad Pro ile bu imkana da sahip olacaksınız.

  Ayrıca Apple’ın bir başka sürprizi ise tableti hızlı şarj özelliği ile kullanıcıya sunması. Bu sayede de uzun süre tabletim şarj olacak diye beklemenize gerek kalmayacak.

  Bunların dışında 12.9 inçlik bir tablet gelecek gibi görünüyor. Bu nedenle de kendisine dev ekranlı tablet demekte haklıyız. Başarılı bir grafik yakalayan iPad Air gibi iPad Pro’nun da kullanıcı tarafından beğenileceği konusunda iddialı olan Apple’ın yeni tableti Air’dan biraz daha ağır olacak.

  dokunmatik kimliği ve alüminyum destek üzerinde çift LED flaşlı bir kamerası olacağı da yine iPad Pro hakkında çıkan diğer iddialar.

  iPad Pro tahmini olarak bu yılın kış aylarında çıkacak gibi görünüyor.