İpad 3 Yenilikler

'Teknoloji Haberleri' forumunda Bella tarafından 29 Mart 2012 tarihinde açılan konu


 1. İpad 3' e Gelen Yenilikler,
  iPad 3 ‘te gelen yenilikler den biri de Mac’te kullanılan Keynote uygulaması. bu güzel uygulamanın iPad 3 ‘te yer alması sunumlarınızın daha kolay ve mükemmel olmasını sağlayacak....

  Keynote'da sunum oluşturmanın kolaylığını görünce şaşıracaksınız. Gelişmiş Theme Chooser sayesinde, Apple'ın sizin için tasarladığı 44 temadan oluşan etkileyici koleksiyon içinden istediğinizi seçebilirsiniz. Bir temanın üzerinde sürükleme yaparak, içerdiği slayt tasarımlarını gözden geçirebilirsiniz. Sunumunuz için en uygun tuvali seçtikten sonra, tek yapmanız gereken yer tutucu metin ve grafiklerin yerine kendi kelime ve resimlerinizi yerleştirmek. Slide Navigator sayesinde, sunumunuzun o anki durumu her zaman gözünüzün önünde olur.

  Keynote'un kullanımı birbirinden kolay araçlarıyla slaytlarınıza tablo, grafik, şekil, ses ve film gibi öğeler ekleyebilirsiniz. Tek bir tıklamayla ister çizelge, ister animasyon uygulayabileceğiniz 3D bir grafik ekleyin. Media Browser ile, iPhoto veya Aperture kitaplıklarınızdaki fotoğrafları, Movies klasörünüzdeki filmleri ve iTunes kitaplığınızdaki müzikleri sürükleyip bırakabilirsiniz.

  Keynote , sunum yapmanız için çeşitli yollar sunar. Microsoft PowerPoint ile oluşturulan sunumları alabilir ve PowerPoint dosyaları olarak kaydedilebilen sunumlar oluşturabilirsiniz. Dilerseniz sunumunuzu QuickTime filmi ya da PDF, HTML veya resim dosyası olarak dışa aktarabilir, hatta doğrudan YouTube'da yayımlayabilirsiniz. Biçim dönüştürme işlemini Keynote'a bırakın.

  [​IMG]