İp Adresi Değiştirme Programı 2011

'Teknik Yardım' forumunda Sitem tarafından 27 Haziran 2011 tarihinde açılan konu


 1. İp Adresi Değiştirme Programı 2011
  2011 İp Adresi Değiştirme Programı
  IP Adresi Gizleme Programları


  İp Adresi Değiştirme Programı 2011

  Steganos firması tarafından geliştirilmiş olan net Anonym Pro 2006, (hide ip adress ) ip gizleme ve değiştirme yazılımları arasında en ünlü ve başarılı olanı. Yazılımın kurulumu oldukça basit, ön tanımlı olarak Almanca başlayan kurulum Türkçe hariç dilediğiniz bir dile çevirebiliriz. Çünkü yazılımın dilimize desteği bulunmuyor. Yazılım hızlı bir kurulum süreci
  3 hemen çalışmaya başlayarak ip numaranızı değiştirmeye başlıyor. Yazılım saye~ 1 saniye ile 1 dakika arası periyotlarla ip numaranızı değiştirebiliyorsunuz. Bu noktada bağlandığınız sistemlerin Proxy kullandığınızı anlamaması ve tabii ki bulunduğunuz yerin de açığa çıkmaması için bu ayarı 20 – 30 saniye arası bir rakama çekebilirsiniz. Programın ara yüzü de oldukça kullanışlı ve açık.Bir dünya haritası üzerinde ip numaranızın ve internete bağlandığınız ülkenin sürekli değiştiğini görüyorsunuz. Ayrıca Internet Anonym Pro, size atadığı ip numaralarının hangi sunuculardan geldiğini de göstermeyi ihmal etmiyor.
  Yazılımın en büyük artısı, herhangi bir web tarayıcısına bağımlı olmadan çalışabilmesi, yani dilediğiniz web tarayıcısını kullanarak internet üzerinde görünmeden dolaşabiliyorsunuz. Ayrıca internet bağlantınızda da herhangi bir yavaşlama gerçekleşmiyor ama eğer anonymaus bağlantı seçeneğini aktif hale getirirseniz bağlantınız hissedilir şekilde yavaşlayacaktır.

  netten alıntı