İnternette Aile Paketi

'Teknoloji' forumunda Sitem tarafından 25 Oca 2012 tarihinde açılan konu

 1. Aile Paketi İnternet 2012
  2012 İnternette Aile Paketi

  Bu paketi tercih eden kullanıcılar kumar, uyuşturucu, fuhuş, müstehcenlik, şiddet, terör, dolandırıcılık, zararlı yazılım gibi kategorilerdeki sitelere erişemeyecek. Bu profilin Çocuk Profilinden farkı ise kullanıcıların kişisel sitelere, forum ve paylaşım sitelerine erişmesinin mümkün olması. Yani Çocuk Profiline göre Aile Profilinin sınırları biraz daha geniş tutulmuş.

  Bu profillerden herhangi birini tercih etmeyen kullanıcılar ise Standart Profilden işlem görecek. Yani mevcut sistemini değiştirmek istemeyen ve güvenli internet hizmetini gerekli görmeyen kullanıcılar, profil tercihi yapmadıkları taktirde Standart Profilde yer alacak

  Aboneler internet servis sağlayıcılarından temin ettikleri parola ve kullanıcı adı ilefaydalanabiliyor

  TTNET Aile Paketi
  TTNET'in tüm ADSL abonelerine ücretsiz sunduğu, kurulumu ve kullanımı çok kolay olan Aile Koruma Şifresi ile çocuklarınız sizin belirleyeceğiniz zaman ve sınırlar içinde, sakıncalı sitelere girmeden İnternetten faydalanabilir. Aile Koruma Şifresi ile çocuklarınızın sakıncalı sitelere (şiddet, cinsellik, korku, kumar, sohbet içerikli vb.) ulaşmasını ve sakıncalı kişilerle iletişime geçme olasılığını engelleyebilirsiniz. Günlük İnternet kullanım süresini belirleyebilir; böylece çocuklarınızın derslerinden ya da sosyal hayattan geri kalmamasını sağlayabilirsiniz. Üstelik bu işlemleri, evde yaşayan her yaş grubuna hatta her çocuğa özel yapabilir, dilediğiniz zaman kendiniz için bu şifreleri kaldırabilirsiniz.

  .