İnci Gibi Beyaz Dişlere Kavuşmak

'Sağlık Rehberi' forumunda By RiZeLi tarafından 1 Ağustos 2010 tarihinde açılan konu


 1. İnci Gibi Beyaz Dişlere Kavuşmak
  İnci Gibi Beyaz Dişlere Kavuşmak Nasıl Olur
  İnci Gibi Beyaz Dişlere Nsıl Kavuşuruz  Beyazlatma jelindeki beyazlık sağlayan molekülleİnci Gibi Beyaz Dişlere Kavuşmak dişin renklenmesini sağlayan sarı molekül yer değiştirir. Böylece dişin rengi açılır.

  Hangi renkte sonuç olumlu olur?

  Zaman içinde oluşan sarı ve hafif kahverengi renklenmeler en iyi sonucu verir. Koyu kahveİnci Gibi Beyaz Dişlere Kavuşmak mavi-gri renklenmeler ise dişin en derin yapılarına yerleşmiştir ve zor beyazlatılır. Bu tür renklenmeler genellikle dişin gelişimi esnasında antibiyotik kullanılması ile oluşur ve tedavisi uzun zaman alabilir.

  Diş beyazlatmanın etkisi genellikle bir ila üç yıl arasında devam eder. Eğer sigara içmiyorİnci Gibi Beyaz Dişlere Kavuşmak dişleri renklendirecek gıdalar tüketmiyorsanız bu süre uzar.
  Piyasadaki beyazlatma alternatifleri hakkındaki görüşleriniz nelerdir?
  Bu saydığımız beyazlatma yöntemleri dışındaİnci Gibi Beyaz Dişlere Kavuşmak eczane ve marketlerdeki beyazlatma ürünlerine ilgi artıyor. Ancak diş hekimleri olarak tedavinin risklerini artırdığı için bunları önermiyoruz. Diş ve yumuşak dokulara zarar verebilirler.
  Herkese yapılmıyor!
  Diş beyazlatma işlemiİnci Gibi Beyaz Dişlere Kavuşmak diş minesinin altındaki dentin' adı verilen dokunun açığa çıktığı durumlarda kesinlikle yapılmıyor. Öncelikle bu bölgenin doktor tarafından dolgu ile kapatılması gerekiyor. Minesi aşınan dişe uygalanacak beyazlatma ürünleri bazı rahatsızlıklara yol açıyor.