İnce Dudak Makyajı Nasıl Yapılır

'Kadınların Dünyası' forumunda Yasemin tarafından 5 Şubat 2013 tarihinde açılan konu


 1. [​IMG]  İnce dudaklı kadınlar için özel makyaj önerileri ince dudaklı kadınlar nasıl makyaj yapmalı nelere dikkat etmek gerekiyor ince dudaklara makyaj yapma tekniklerini konumuzda bulabilirsiniz.

  İnce dudaklarından şikayetçi olan kadınlar için makyaj önerileri şöyle..Kadınların soğuk havalarda sıkça yaşadığı bir durum olan dudakların kuruması ve çatlaması.Eğer sizde Dudaklarınızın güzel görünmesini istiyorsanız herşeyden önce çatlamalarını önlemeniz gerekiyor.Bunu önlemek içinse yanınızda taşıyacağınız bir çatlak kremi, vazelin veya lipsitick yeterli olacaktır.

  Üst dudağı ince olan kadınlar dudaklarının renginde kalemlerle kontür çizmeliler..Ruj seçimide çok önemli Makyaja başladığınızda kesinlikle dudaklarınız çatlak olmamalı çünkü bunu bir anda gidermek mümkün değil. Özellikle kışın, ruj seçiminizi dudak koruyuculu olanlardan yana olmalı.Bir diğer önerimiz ise koyu renk ruj kullanırken aynı koyulukta kalem ile kontür çizimi hem açık renk hem koyu renk uygulamalarda kullanacağınız kontür kalemleriyle dudak içini de gelişi güzel geçişler vererek bütünlüğünü sağlamak mümkün olacaktır.
    2. Cevap: İnce Dudak Makyajı Nasıl Yapılır

  Güzel bir konu olmuş teşekkürler Yasemin..
   


Similar Threads: İnce Dudak
Forum Başlık Tarih
Kadınların Dünyası İnce Dudaklar Nasıl Dolgun Görünür 30 Nisan 2012
Kadınların Dünyası İnce Dudaklar nasıl dolgunlaştırılır 18 Mart 2012
Kadınların Dünyası Daha ince görünmenin püf noktaları 4 Mart 2014
Kadınların Dünyası Doğru Makyaj Yapmanın İncelikleri 31 Temmuz 2012
Kadınların Dünyası Desenli İnce Çoraplar 27 Temmuz 2012