İnce Bacaklara Sahip Olmak İçin

'Kişisel Bakım' forumunda Yasemin tarafından 2 Eylül 2013 tarihinde açılan konu


 1. İnce Bacaklara Sahip Olmak İçin neler yapabilirsiniz hiç düşündünüzmü bayanlar merak ediyorsanız işte sizlere ince bacakların sırrı nasıl ince ve güzel bacaklara sahip olabilirsiniz yazımızı dikkatlice okuyarak bunu öğrenmeniz mümkün.Uzun ve ince bacaklara kavuşmak neredeyse tüm kadınların hayalidir.Bacaklarınızı uzatmanız mümkün olmasa da kısa sürede daha düzgün ve ince görünmelerini sağlayabilirsiniz.Ayrıca fazla zaman gerektirmeyen bu bacak inceltme hareketlerinin etkili olması için, düzenli beslenmeyi de unutmamalısınız.

  [IMGALT=http://resim.forumdas.net/upl/uploads/incebacaklar-icin-12500.jpg]incebacaklar-icin-12500[/IMGALT]

  İşte ince ve düzgün bacaklara sahip olmak için yapılması gereken egzersizler;

  Duvar ile bel çukurunuzun arasına bir top koyarak başladığınız bu hareket, kalçanız ve bacaklarınız için oldukça etkili.

  İşte ilk hareketimiz öncelikle yapmanız gereken şey bel çukurunuzun arasına top yerleştirmek olacak daha sonra ayaklarınızı omuz genişliğinde açın ve kalçanızı diz seviyesine kadar indirin. 1-2 saniye diz seviyesinde bekledikten sonra tekrar yukarı kalkın ve bu hareketi en az 12 kere 2 set olarak tekrarlayabilirsiniz.

  Bir başka hareket ise vücudunuzun üst kısmı sabit kalacak şekilde öne doğru bir adım atın ve dizinizi 90 derece bükerek aşağıya doğru inin. 1-2 saniye bu pozisyonda kaldıktan sonra tekrar yukarı kalkın ardından başlangıç pozisyonuna tekrar geçin.Bu hareketleirde günde 12 defa tekrarlıyabilirsiniz 2 set halinde.