Inbox nedir? Inbox davetiyesi nasıl alınır?

'Teknoloji Haberleri' forumunda Züleyha tarafından 16 Mayıs 2016 tarihinde açılan konu

 1. Züleyha

  Züleyha Site Yetkilisi


  Inbox nedir? Inbox davetiyesi nasıl alınır?
  [​IMG]

  Google’ın yeni nesil eposta arayüzü “Inbox” kullanmak isteyenlerin özel bir davetiyeye ihtiyacı olacak.

  Google geçtiğimiz günlerde gmail’in arayüzünün daha iyi bir arayüz ile değiştirilerek kullanıcılara sunacağını duyurmuştu. Duyurulan bu uygulama inbox nihayet hizmete sunuldu ancak şuan için inbox kullanıcılarının bir davetiye ile inbox’a gireceğini hemen belirtelim.

  Inbox kullanıcıları maillerini kategorilere ayırıp türüne göre klasörleyebilecek. Şöyle ki gelen mail içeriğine göre seyahat, alışveriş, finans, sosyal gibi gibi klasörlerin içine düşecek. Bu da kolaylık açısından oldukça derli toplu bir kullanım imkanı sunuyor.

  Ayrıca hatırlatıcılar sayesinde küçük notlar alabilmenizi sağlayan uygulamadan davetiye alabilmek için yapmanız gereken inbox@google.com’a bir mail atmak. Bir kaç gün içinde size bir onay email’i gelecek. Bu mail geldikten sonra uygulamayı ios ya da android marketlerden indirip kullanabilirsiniz. Davetiyenizi alıp inbox kullanıcısı olduktan sonra sizde arkadaşlarınıza davetiye atabilecek ve onların da inbox deneyiminden faydalanmasına imkan verebileceksiniz.

  Inbox’ın diğer bir yeniliği ise ertelenenler bölümüne gelen bilgi maillerini ayrı bir ekrana atabilir böylece düzenli bir e posta hesabının zevkini yaşayabilirsiniz.

  İnbox ile derli toplu ve düzenli bir mail akışı sağlanmak istenmiş gibi görülüyor. Tamamlananlar bölümüne okuduğunuz mailleri atarak kalabalık mail listesi görünümünden kurtulmanız da mümkün.