imvu kredi nasıl kazanılır?

'Oyun Bölümü' forumunda bynness tarafından 10 Ocak 2011 tarihinde açılan konu


 1. İmvu credi nasıl yapabilirim


  bır pc sahıbı olan arkadaslar ıcın yazıyorum.
  oncelıkle 1 maıl hesabı =1 avi=1000 veya 1500cr demektır.

  1: ıhtıyacınız kadar maıl hesabı alıyorsunuz
  2: bu maıl hesaplarını Login : IMVU linkden davet edıyorsunuz.
  3:sonra pc'den denetim masasından imvu programını sılıyorsunuz

  PUF noktası : mumkunse pcde mozılla kullanın. actıgınız sahte cr maıllerınız mozılladan yaparsanız kayıt olurkende mozıllada kayıt penceresı acılacaktır. bu durumda sız crdılerınızı ınternet explorerden sureklı denetleyebılırsınız. EGER mozıllanız yoksa ne olursa olsun webde sıze aıt olan ımvu heabınızı onlıne tutmayın. sureklı sıngout yapmak zorunda kalabılırsınız.

  4:IMVU 408.0 Full Free Download buradan İMVU 408.0 yukluyorsunuz

  5:sımdı davet etıgınız maıllerı TEK TEK acıp kayıt oluyorsunuz.
  6: Eger davet attım ama maıl gelmedı dıyorsanız lutfen SPAM-SUZGEC klasorune bakın.
  7:gelen meajı onalayıdınızda acılan pencerede uydurma nıck ve avatar secıyorsunuz NEXT e tıklıyorsunuz 2. bolume gecıyorsunuz.

  PUF NOKTASI: en ustte otomatık maıl cıkmalıdır.eger maıl kısmı bos ıse pencereyı kapatın ve gelen maılı tekrar onaylayın 2.sınde otomatık cıkacaktır.

  8: 2.adımıda gectıkten sonra pcye kurudugumuz ımvu408 surumden gırıs yapıyoruz.

  9:my home penceresı ve sag tarafta bırde arkadas lıstesının bulundugu messenger lıstesı acılacaktır. sız hemen myhome sayfasınan ROOMS butonunu secıp onunuze gelen 5 ODAYA joın ıle gırıs yapın

  10: 5 ayrı pencere acılacaktır. konusmanıza gerek yok. bazen agırlasabılıyor mesengere kontrol edrın REQEND FRIENDSte 5 ısım gordugunuz an pencerelerı kapatın ve mesenger bolumunden SING OUT yapın.

  1ste 1500 crdınız hesabınızda
  -.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-

  ama yok ben 5 oda bekleyemem dıyorsanız;

  9:my home penceresı ve sag tarafta bırde arkadas lıstesının bulundugu messenger lıstesı acılacaktır. sız hemen mesenger uzerındekı chat nowa basıyorsunuz odaya gelen kısıye hi dıyorsunuz )) ve beklıyrosunuz kı hemen ıslem gerceklesecektır. requend frıends te adını gorunce sıng ıut yaparak kapatabılırnız.

  ıste 1000cr hesabınızda