İmageshack resimleri neden görünmüyor çözümü

'Teknik Yardım' forumunda HazaN tarafından 26 Şubat 2011 tarihinde açılan konu


 1. Resimlerde neden kurbağa resmi çıkıyor,
  Sitemdeki resimler neden görünmüyor
  İnternetteki resimlerde kurbağa
  İmageshack.us resimleri görüntülenemiyor sorunu

  Yaklaşık üç dört gündür imageshack'e yüklenmiş resimler bir kurbağaya dönüşüyor. Kullanıcılar her yerde bu sorunun çözümünü ararken sonunda çözüm bulundu.

  Getirilen kısıtlamaya göre 2 farklı sorun var birincisi imageshack.us linki paylaşılmış sitelerdeki resimleri görüntüleyememe, ikincisi imageshack.us sitesine kayıtlı olmayan sitelerde paylaşacağınız imageshack.us linklerinin herkeste görüntülenememesi..

  Olayı biraz daha açalım, İmageshack.us’un getirdiği sınırlama ile bir sitede paylaşılan imageshack.us linkinin sorunsuz görüntülenebilmesi için o sitenin imageshack.us da kayıtlı domain olması gerekiyor.Eğer imageshack.us linkini kayıtsız bir forum sitesinde paylaşırsanız o resimi sadece imageshack.us sitesine kayıt olmuş üyeler görebilecek geri kalan kayıtsız kullanıcılarda kurbağa resmi görüntüleyecek..

  Bu nedenle yapılması gereken şey şu..Eğer bir web siteniz varsa sitenizi imageshack.us yetkililerine gönderip sitenizin sisteme eklenmesini bekleyeceksiniz veya sitenizden duyuru yaparak tüm ziyaretçilerin imageshack.us sitesine üye olmasını isteyeceksiniz..