İlk Buluşmada Ne Giyilir

'Bunları biliyormusunuz' forumunda By RiZeLi tarafından 8 Ağustos 2010 tarihinde açılan konu


 1. İlk Buluşmada Ne Giyilir
  İlk Buluşmada Ne Giyilebilir
  İlk Buluşmada Ne Giymeliyim  Tepeden tırnağa farbelalar, kurdelalar abartılı giyinmeyin. Sadece kadınsı olun, sade bir pantolon veya etek yeter, ilk buluşmada pembe renk kızlar için romantizm sembolü olduğundan uygun olur, pembeye en uygun renk de beyazdır unutmayın...ayrıca pembe her yaş hanımda çok güzel durur..Film yıldızı gibi seksi filan giyinmek dikkat çekici olabilir ama tavsiye edilmez, nakışlı, işlemeli şık blüzlar ise tavsiye edilir, sade ama şık bir süveter de olabilir..

  Görüşme öncesi birtakım sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Örneğin söz veridiğiniz gün çok önemli başka bir işiniz çıktı ve bu görüşmeyi o gün yapamayacaksınız. İşte böyle bir durumda onu arayın ve mazeretinizi nazik bir dille anlatın. Ona yeterince ilgi gösterin ki görüşmemek için bahane bulduğunuzu düşünmesin. Hatta görüşmüşken yeni bir randevu tarihi de belirlerseniz kafasındaki soru işaretleri de kalkmış olacaktır.

  İlk buluşmada mekan çok önemlidir. Sessiz, sakin ve kapalı bir mekanı tercih edin. İletişim daha kolay olacak ve bu sayede ona daha iyi odaklanabileceksiniz.

  En çok yapılan hatalardan biri de ilk buluşmada yanınızda sizden birinin olması. Bu olumsuz bir etki bırakmakla kalmaz samimi ve sıcak bir ortamın doğmasına da engel olur. Ayrıca sizin olgun biri olmadığınızın da göstergesidir. Bu yüzden mutlaka tek gidin. Sizi ilk görüşmede ailesi ile tanıştırmaya kalkarsa buna kesinlikle engel olun ve kabul etmeyin.

  İlk görüşmeden sonra 2. görüşme arasına biraz zaman verin 24 saat sonra yeniden görüşmeyi kesinlikle kabul etmeyin.