ikizler burcu özellikleri erkek

'Kadınların Dünyası' forumunda YAREN tarafından 30 Mart 2011 tarihinde açılan konu


 1. ikizler burcu erkeği,
  ikizler burcu erkeğinin özellikleri,
  ikizler erkek burcunun özellikleri

  [​IMG]
  İkizler Burcu Erkeği


  İkizler burcunun erkeği kolay bağlanan bir tip değildir. Ayrıca bağlandığı zaman da hayatı boyunca bunu sürdüreceğinin garantisi yoktur. Son anda abi bir kararla fikir değiştirebilir. Ancak dayanılmaz bir karizması vardır. Neşeli, konuşkan, nazik ve cana yakın olduğu için özellikle kadınlar tarafından çok beğenilir. Kalabalık ortamların aranan erkekleri genellikle İkizler burcundan çıkar. İkizler erkeğiyle birlikte olan insanlar hiçbir zaman sıkılmazlar. Ancak söylemiştik ya, bu burcun insanları aynı anda birçok konuya birden ilgi duyabilirler. Bu yüzden de siz onunla önümüzdeki hafta gideceğiniz maçı konuşurken o iş arkadaşları arasında çıkan bir sorunu nasıl çözeceğini düşünüyor olabilir.

  Para hakkındaki fikirleri de başkalarından farklıdır. Kimi zaman da paraya hiç aldırmaz ve paranın sadece basit bir araç olduğunu düşünür. Aynı şekilde kimi zaman çok cömert olduğunu düşünürsünüz ama kimi zaman da dünyanın en cimri insanıymış gibi davranır. İkizler burcu erkeği doğum esnasında sert bir yıldız etkisi almamışsa, haritasında kıskançlığı işaretleyen, ikizler, Koç, Yengeç, Boğa, Aslan gibi gezegenler yoksa kıskanç değildir. Aldatılacağı da aklının ucundan bile geçmez. Ancak böyle bir şey olursa ve eşi kendisini aldatırsa o zaman da bir an bile düşünmez, arkasına bile bakmadan çeker gider. Çevresindekilere nazik ve saygılı davranan bir erkektir, onlardan da kendisine aynı şekilde davranmalarını bekler. Ruhu ikiliklerle dolu olan bu adamın çift kısmetli olduğunu da söyleyelim. Birden çok evlilik yapmış erkekler arasında İkizler erkekleri çoktur.

  Zeki. Büyüleyici. baştan çıkarıcı. karizmatik. Güzel hikâyeler anlatır, esprilidir. Her yerde ve her zaman ilgi odağıdır. En bayıldığı şey de budur zaten. Ama… Bu burca mensup erkeklerin âşık olmaları zordur. Âşık olduğu zaman da onun elinden kaçış kurtuluş yoktur. Cazibeli olmayı öylesine iyi becerir, öylesine karşı konulmaz sevgi tuzakları kurar ki kaçmak isteseniz bile buna gücünüz yetmez. İkizler burcu erkeğinin en önemli özelliklerinin başında ani ruh hali değişiklikleri gelir. İki yönü vardır İkizler’in, biri ciddi ötekiyse havai ve uçarı. Bu yüzden kimi zaman size akıl almaz gelebilir. yaptıklarına anlam veremediğiniz de çok olacaktır. Neşeli olduğu zamanlar ayaklarınızı yerden kesecek, karamsar olduğu zamansa size dünyayı dar edecektir. İlişkiyi zorlaştıran yönlerinden biriyse verdiği sözleri unutmasıdır. Dedik ya çift karakterli diye, diyelim ki neşeli zamanlarından birisinde size eşsiz bir yemek sözü verdi, hooop, iki gün sonra canı sıkkın olduğunda bunu tamamen unutacak, hatta sizi bir parça hayalci olmakla suçlayacaktır. Siz de önleminizi alın ve onun sizi yemeğe götürmesini beklemeyin, bunun yerine siz onu alıp dışarı çıkarın. Sonuç olarak bir İkizler erkeğine âşık olduğunuza göre onun eşiti sayılabilecek kadar kendinden emin biri olmalısınız. Ayrıca unutmayın, İkizler erkeği âşık olduğunu söylüyorsa gerçekten dünyayı unutacak kadar âşık demektir..

  alıntı