İkizler Burcu 2012 Kasım Ayı Burç Yorumları

'Kadınların Dünyası' forumunda EyLüL tarafından 27 Ekim 2012 tarihinde açılan konu


 1. İkizler 2012 Burcu Kasım Ayı Burç Yorumları


  İkizler Burcu Kasım 2012 Falı

  Merkür'ün geri gittiği bu dönemde verilmiş sözler gecikecek, iş anlaşmaları ve sözleşmelerde sorun çıkacak. Kısıtlanmaya gelemediğiniz için de, problemleri nedensiz bir şekilde abartacaksınız. Uzun süren bir ortaklığınız varsa, bu konuda kesin kararlar alacaksınız.

  İlişkinizi sorgulayarak, tamam mı, devam mı sorularına yanıt arayacaksınız. Duygularınıza gerçekçi bir şekilde yaklaşacak ve var olan sorunlara yumuşak bir neşter vuracaksınız. İş arayan arkadaşlarınıza gerekli

  26 Kasım'da burcunuzda Ay tutulması gerçekleşecek. Bu ilginç bir tutulma olacak. Jüpiter'inde burcunuzda olması nedeniyle evlilik kararları alacak, ortaklıklarınızı pekiştireceksiniz. Kronik ilişklerin hızla sonuca gitmesi, yepyeni ufukları da beraberinde getirecek.

  Geri giden Merkür ihmal edilmiş sağlık sorunlarını beraberinde getirirken, Jüpiter'in burcunuzda olması sizi hummalı bir çalışma içine itecek. Kendinizle ilgili değişimlere hazırsınız. Merkür yüzünden geciktirdiğiniz güzellik, sağlık, diyet gibi programlardan birini veya hepsini ele alacaksınız.