ikizler 16-22 ocak haftası burç yorumları

'Kadınların Dünyası' forumunda EyLüL tarafından 15 Ocak 2012 tarihinde açılan konu


 1. İkizler 16-22 Ocak 2012 haftası neler yaşayacak? ikizler burcunun haftalık yorumu

  Cevap: ikizler 16-22 ocak haftası burç yorumları

  Yine hareketli bir haftaya giriş yapıyoruz, önce Güneş ile Satürn arasında sert bir etkileşim meydana gelecek, akabinde güneş Kova burcuna geçiş yapacak ve hafta sonuna doğru ise Güneş ile Jüpiter arasında bir etkileşim oluşacak.

  Güneş-satürn sert etkileşimi yüzünden hem maddi hemde özel hayatınızı ilişkilendiren konularda bazı kısıtlamalar, sorunlar, engeller oluşabilir. Ortaklaşa işlerden kazandığınız gelirlerde, bankla işlemlerinde, miras, burs, prim ödemelerinde gecikmeler, yanlışlıklar, aksaklıklar meydana gelebilir.

  20 Ocakta Güneş Kova burcuna giriş yapacak ve önümüzde ki 1 ay boyunca odaklanacağınız, kendinizi rahat bir şekilde ortaya koyabileceğiniz hayatınızda ön plana çıkacak olan konular, yurt dışı, yabancılarla ilişkiler, din, felsefe, hayatın anlamı, hukuksal konular üzerine olacaktır.

  Bu bir aylık süreçte yurt dışı seyahatleri planlayabilir gidebilirsiniz, özellikle tanıtım, reklam, organizasyon işleri yapanlar bu bir aylık süreçte oldukça yoğun olabilecekler, hukuksal konuları olanlar bu ay önemli davalarınız sonuçlanabilir, önemli mevk, statü sahibi kişilerden önemli güzel destekler alabileceğiniz keyifli bir döneme giriş yapıyorsunuz.

  Hafta sonu Güneş ve Jüpiter arasında bir etkileşim gerçekleşecek, özellikle hisleriniz bu hafta sonu oldukça kuvvetlenecek, rüyalarınız mesaj içerikli olabilecek, olası zararlara karşı doğal bir koruma kalkanı altında olabileceksiniz.

  Sosyalleşmek yerine daha kendi içinize kapanabilir, yaratıcı çalışmalar yapabilir, yurt dışında ki tanıdıklarınızla, akrabalarınızla yazışmalar yapabilir, bilgi gerektiren konularda araştırmalar yapabilirsiniz.