İki Kat Hızlı TTNET

'Haberler' forumunda Dark tarafından 18 Mart 2009 tarihinde açılan konu


 1. İki Kat Hızlı TTNET !

  1 Mbps-4 GB paket kullanıcılarına şimdi çok özel bir teklifimiz var. Kampanyamıza katılarak, 12 ay boyunca ayda sadece 28,99 TL ödeyip hızınızı 2'ye katlayabilirsiniz. Ayrıca, TTNET MÜZİK Gold Üyeliği ve aylık 300 WiFi dakikası bizden hediye !  13 Mart 2009 tarihinden itibaren 2 Mbps-4 GB paketine geçiş yapan 1 Mbps-4 GB paket kullanıcıları, 24 aylık taahhüt vererek 12 ay boyunca ayda sadece 28,99 TL ödeyerek hızlarını 2'ye katlayabiliyor. Aynı zamanda, TTNET Müzik Gold Üyesi olarak yerli ve yabancı yüzbinlerce müzik eserini İnternet üzerinden sınırsız dinleyebilme, her ay seçtiği 450 eseri bilgisayarına indirebilme ve 150 adedini müzik CD'si haline getirebilirme hakkına da sahip oluyor. Dahası; cafe, havaalanı, alışveriş merkezi, otel vb. mekanlarda taşınabilir bilgisayar veya Wi-Fi uyumlu cep telefonu üzerinden internete bağlanabilmek için daha önce 100 dk olan ücretsiz Wi-Fi kullanım hakkı, bu pakete geçerek tam 300 dk'ya çıkıyor !  30 Haziran 2009'a kadar başvurun, hızınızı TTNET avantajlarıyla 2'ye katlayın !


  TTNET Katma Değerli Servisleri ( TTNET VİTAMİN, AİLE KORUMA ŞİFRESİ, TTNET MÜZİK, TTNET OYUN, TTNET WiFi, TTNET VİDEO, TTMail) ile ilgili ayrıntılı bilgi için tıklayın !  Detaylı bilgiye TTNET ADSL satış noktalarından ve 444 0 375 TTNET Müşteri Hizmetleri'nden ulaşabilirsiniz. Size en yakın TTNET ADSL satış noktasını öğrenmek için tıklayın!  Kampanyadan Kimler Faydalanabilir ?
  Bu kampanyadan, halihazırda herhangi bir kampanyadan yararlanmayan (taahhütü olmayan) 1 Mbps-4 GB paketini kullanan mevcut TTNET ADSL müşterileri yararlanabilir.


  Bu kampanyadan, halihazırda herhangi bir kampanyadan yararlanmayan (taahhütü olmayan) 1 Mbps-4 GB paketini kullanan mevcut TTNET ADSL müşterileri yararlanabilir.

  Kampanyadan Nasıl Faydalanacaksınız ?
  444 0 375 TTNET Müşteri Hizmetleri'ni arayarak, ya da TTNET ADSL satış noktalarına uğrayarak bu kampanyadan yararlanabilirsiniz.

  Kampanya Detayları

  Kampanyadan yararlanan 1 Mbps-4 GB paketini kullanan mevcut TTNET ADSL aboneleri, 24 aylık taahhüt verip 2 Mbps-4 GB paketine geçerek ilk 12 ay boyunca ayda sadece 28,99 TL, kalan 12 ay boyunca da ayda 32 TL ödeyeceklerdir. TTNET MÜZİK Gold Üyeliği ve ekstra Wi-Fi dakikası için ek bir ücertlendirme yapılmayacaktır. TTNET'e yeni abone olan müşteriler bu kampanyadan yararlanamazlar. Limitli Paketlede kota aşım ücreti yürürlükteki tarifeye göre ücretlendirilecektir. Paket kapsamında verilen Katma Değerli Servisler hariç, ekstra talep edilen ücretli katma değerli servisler yürürlükteki tarifeye göre ücretlendirilecektir. İndirim süresi boyunca müşterilerimiz tarife hız ve paketlerini değiştiremeyecektir. İndirim süresi bitiminden itibaren 24 aylık abonelik taahhütü süresince, müşterilerimiz kullandıkları tarife paketinin altına düşmemek kaydıyla tarife hız ve paket değişikliği yapabileceklerdir. Düşük ya da yüksek tarife hız ve paket, hıza göre değil tarifedeki ücretine göre değerlendirilecektir. TTNET fiyat ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Müşterilerin ADSL hattını 24 aylık taahhüt süresi dolmadan iptal ettirmeyi istemesi durmunda, abonelik iptaline kadar geçen süre boyunca yapılan indirimler geri alınacaktır. Ayrıca varsa ödenmemiş tüm borçlar tahsil edilecektir. Kampanya ADSL altyapı olanakları ile sınırlıdır. Halihazırda başka bir kampanyadan yararlanan ve indirim dönemi sona ermiş müşteriler, 2 Mbps-4 GB paketinin cari ücreti olan 32 TL'yi ödeyerek, kullanmakta oldukları paketten 2 Mbps-4 GB paketine geçiş yapabilirler.

  444 0 375 TTNET Müşteri Hizmetleri'ni arayarak, ya da TTNET ADSL satış noktalarına uğrayarak bu kampanyadan yararlanabilirsiniz.


  Kaynak:ttnet.com.tr
    2. Cevap: İki Kat Hızlı TTNET

  Burnuma tuzak kokuları geliyor gibi. ttnet bir güzellik yapmışsa mutlaka altında birşey vardır diyecektim ki karşılığında zaten 2 yıllık taahhüt istemiş. 1.yıl 28,99 lira hadi 2. yıl ne olacak. Hem bu kadar hızla çoğu kullanıcı ne kadar kullandığını kontrol edemeyecek sınırı aşacak ve kota aşım ücreti ödemek zorunda kalacaktır.Bu resnme şirket politikası bence.
    3. Cevap: İki Kat Hızlı TTNET

  24 aylık taahhüt verip

  Oh ne güzel...Sömüüür...
    4. Cevap: İki Kat Hızlı TTNET

  Bu ülkede Rekabet şart
  Bakın Gsm şirketleri şuanda kampanya üzerine kampanyalar düzenliyor yine kazanıyorlar ama halkda kazanıyor.
  Türkiyede internet kullanımı umarım biz vatandaşların lehine işleyecektir.
  Yabancı ülkelerde internet kullanımının çok ucuz olduğunu duyuyoruz.
    5. Cevap: İki Kat Hızlı TTNET

  2 Kat hızlı internet için kampanya yapıyorlar ; fiyatı ne kadar sınırsız kullanacaksanız ortalama 100 lira civarında ; kampanya fiyatı 20-30 civarında ; iki ay ucuz ödeme sonra 100 e çık...Tabii önceden 24 ay taahhüt ettiğiniz için 2 sene kullanmasanız da ödeyeceksiniz bu parayı...Malum yazarlar mı bunu...

  Bizim internete ödediğimiz parayla amerika da japonya da adamlar kim bilir neler yapar....