İki kameralı telefon HTC One M8

'Teknoloji Haberleri' forumunda Burcu tarafından 26 Mart 2014 tarihinde açılan konu


 1. Çift kameralı ilk akıllı telefon HTC One M8

  HTC One yenilik ve tasarımda liderliği kimselere bırakmak istemiyor. Bugün lanse edilen HTC One M8 ile çıta biraz daha yükseldi.

  Dayanıklı ve yüksek kaliteli tek parça metal gövdesi kadar zarifliği ile de göz dolduran HTC One M8 5 inç Full HD ekranı, 2.3 GHz dört çekirdekli Krait CPU, Android 4.4. Kit Kat işletim sistemiyle rakiplerine meydan okuyor.

  Bunun yanı sıra Duo Kamera teknolojisine sahip dünyanın ilk akıllı telefonu olarak adından bahsettiren HTC One M8 ikili flaş ve 1080 p Full HD video kaydı ile birleştirilmiş. Bu demek oluyor ki her türlü ışık ortamında yüksek kalitede inanılmaz fotoğraflar yakalayabileceksiniz. Geniş açılı 5 MP ön kamera Selfie çılgınlığına yeni bir boyut kazandıracak.
  HTC-M8-Smartphone.jpg
  Kamera aktif hale gelir gelmez görüntüleri yakalamaya başlıyor ve bu sayede deklanşöre basıldığı anda, mümkün olan en net görüntü anında yakalanıyor

  Ağır Çekim modunu da bünyesinde bulunduran yeni HTC One (M8), bu çekim modu ile HD kalitesinde ağır çekim videolar çekmenizi ve daha önce çektiğiniz videoları düzenleyerek istediğiniz bölümleri yavaşlatmanızı sağlıyor.