İhtiyacım Var Yarışması Show Tv

'Medya Bölümü' forumunda Wish tarafından 1 Ağustos 2009 tarihinde açılan konu


 1. Show Tv İhtiyacım Var yarışması
  İhtiyacım Var Yarışma Başvurusu
  Show Tv İhtiyacım Var Yarışması Ne Zaman


  Show tv’de yeni bir yarışma programı daha başlıyor,Bu programda, bilginiz, yeteneğiniz, cesaretinizle yarışmıyor, sadece “İhtiyacım Var!” diyorsunuz.Yarışmanın adı ihtiyacım var, yarışmanın konusu 5 kişiden oluşan jürinin en az üç tanesini ihyiyacınız olan ne varsa anlatarak jüriyi ikna etmeniz.

  Her biri kendi alanında başarılı, aynı zamanda güç ve statü sahibi yakından tanıdığınız 5 ünlü isim, projeleriniz, önemli gerekçeleriniz ve istekleriniz için sizlere destek vermek üzere ortaya 1 milyon TL koydular. Siz de “İhtiyacım Var” diyorsanız, ortaya para koyan bu 5 jüri üyemizden en az 3 kişiyi, size de para vermeleri için ikna etmeniz gerekiyor.

  İhtiyacım Var da hayalleriniz büyük veya küçük olabilir, size verilecek süre içerisinde hangi konuda ne kadar paraya ihtiyacınız olduğunu anlatacak ve jüriyi hayallerinizi gerçekleştirmek üzere ikna etmeye çalışacaksınız.

  Eğer, siz de “ İhtiyacım Var” diyor ve jüriyi ikna edebileceğinizi düşünüyorsanız yarışma başvurusu için bu adresten başvurunuzu yapabilirsiniz

  [​IMG]