iğne oyası havlu kenarı 2015

'Sorun Cevaplayalım' forumunda Merve tarafından 20 Şubat 2012 tarihinde açılan konu


  1. Ev hanımlarının en büyük zevklerinden biri evdeki eşyaların süsü.Misafirlere ve ev halkına Ellerimizi silerken kullandığımız havluları süslemek güzel bir etkinlik ve de çok hoş bir görüntü ortaya çıkarmaktır.

    Havlu kenarlarına farklı desenler koymamız çok hoş görünümlü havlulara sahip olmamızı sağlamaktadır. Bu havlu kenarlı modelleri çoğu zaman iğne oyası ile yapılmaktadır.Bu nedenle en güzel ve çeşit bakımından zengin görselliğe sahip havlu kenarları fotolarını sizler için araştırdım. Evinizin her an elimizin altında olan demirbaşı havlularımızı azıcık süslemek en güzeli! Çok çeşitli havlu kenarı örnekleri bu sayfada sizi bekliyor. İğne oyalı, kurdele nakışlı, pullu, dantelli, boncuklu, çarpı işli, birbirinden güzel havlu kenarı örneklerini sizlerle paylaşıyoruz.

    Gelin ve damat bohçalarının kusursuz olması sağlayan bu modellerden seçkin el emeklerini incelemek isteyenler galerimize bir göz atabilirler.
    iğne oyası havlu kenarı01.jpg iğne oyası havlu kenarı1.jpg iğne oyası havlu kenarı2.jpg iğne oyası havlu kenarı3.jpg iğne oyası havlu kenarı4.jpg iğne oyası havlu kenarı5.jpg iğne oyası havlu kenarı6.jpg iğne oyası havlu kenarı7.jpg iğne oyası havlu kenarı8.jpg iğne oyası havlu kenarı9.jpg iğne oyası havlu kenarı10.jpg