İffet Bu Akşam Star Tv ekranlarında ( 17 Eylül Cumartesi)

'Popüler Diziler' forumunda EyLüL tarafından 17 Eylül 2011 tarihinde açılan konu


 1. Star Tv İffet Dizisi 17 Eylül Cumartesi Ekranlarda
  Merakla beklenen dizi İffet bu akşam başlıyor‎
  İffet Dizisi Bu Akşam Star Tv de izleyenlerle Buluşuyor
  [​IMG]
  Yeni sezonun iddialı projelerinden ‘İffet’ bu akşam başlıyor. Başrol oyuncuları Deniz Çakır ve İbrahim Çelikkol, filmin aksine dizide namus kavramanın çok başka işlendiğini söylüyor.

  İffet, İstanbul'un eski mahallelerinden birinde babası ve kız kardeşiyle yaşayan genç bir kızdır. Şeref ve namusuna düşkün tutucu bir adam olan babasının tüm kısıtlamalarına rağmen delicesine aşık olduğu taksi şoförü Cemil'le gizli gizli buluşmaktadır. Ne var ki serseri ruhlu, delibozuk bir adam olan Cemil, İffet'in evlilik hayallerine kayıtsız kalmakta ve parasızlık gibi çeşitli bahanelerle kızı oyalamaktadır.

  İffet, evlilik planlarını hayata geçirebilmek için tekstil devi bir holdingin sahibi olan ve ketum, otoriter biri olarak bilinen Ali İhsan Emiroğlu'nun malikanesinde hizmetçi olarak çalışmaya başlar.

  Öte yandan İffet'in en yakın arkadaşı Betül'ün ise yıllardır hepsinden gizlemeyi başardığı bir sırrı vardır: Cemil'e aşıktır ve onu elde etmek için her şeyi yapmaya hazırdır. Önüne çıkan tüm zorluklara sevdiği adamla mutlu bir yuva kurabilmek için dayanan İffet'in hayallerini, en güvendiği, en inandığı kişi olan Cemil darmadağın edecektir.

  Faruk Teber'in yöneteceği İffet'in senaryosu Zülküf Yücel'e ait. Dizinin oyuncu kadrosunda Deniz Çakır, İbrahim Çelikkol, Mahir Günşıray, Zuhal Olcay, Mehmet Çevik ve Melike Güner de var.

  İffet dizisinin meşhur cam sahnesi geçtiğimiz günlerde tamamlanmıştı. Şimdi herkes tecavüz sahnesinin RTÜK'ten geçip geçmeyeceğini merak ediyor.