ICQ yeniden karşımızda

'Teknoloji Haberleri' forumunda Züleyha tarafından 16 Mayıs 2016 tarihinde açılan konu

 1. Züleyha

  Züleyha Site Yetkilisi


  ICQ yeniden karşımızda

  [​IMG]

  İnternet kullanıcılarının hemen hatırlayacağı ICQ tamamen Türkçe olarak geri geliyor. Mobil cihazlarda rahatlıkla kullanılabilecek olan ICQ ile ücretsiz SMS, sesli ve görüntülü konuşma imkanı ve grup sohbet gibi ekstra özellikler de mevcut.

  Ülkemizde yeni yeni internetle tanışıldığı dönemlerde pek çok kullanıcısı olan ICQ anlık mesajlaşma programı olarak kullanılmaktaydı. Şimdi ise mobil cihazların alıp başını gittiği şu günlerde daha gelişmiş ve daha kullanışlı olarak yeniden karşımıza çıkıyor.

  Viber gibi popüler bir sohbet programına rakip olarak gösterilen ICQ’da uyarı sesi, ileti yazılırken çıkan daktilo sesi, çiçek şeklindeki logosu ile insanları mutlu eden pek çok özelliğe sahipti. Şimdi ise tamamen Türkçe olarak Türkiye’deki kullanıcılarına hizmet etmeye hazırlanıyor.

  Mail.ru Group bünyesine dahil olan ICQ’nun mobil uygulaması yeniden tasarlanarak kullanıma sunuldu. Eğer sizlerde denemek isterseniz internet üzerinden ücretsiz olarak mobil cihazlarınıza yeni ve gelişmiş son sürümünü indirebilirsiniz. Uygulama farklı ikon ve duvar kağıtları gibi seçeneklerde sunuyor.