İbrahim Tatlıses Suikastinin sorumlusu Nihat şimşek

'Haberler' forumunda Blue tarafından 24 Mart 2011 tarihinde açılan konu


 1. İbrahim tatlıses suikastinin sorumlusu nihat şimşek,ibrahim tatlısesi vuran adam,ibrahim tatlıses saldırısının sorumlusu,ibrahim tatlısesi kim vurdu  [​IMG]
  [​IMG]


  Tatlıses'e yönelik suikast girişiminde PKK parmağı olduğuna dair en önemli delile ulaşıldı. Abdullah Uçmak ve adamlarına örgütün suikast talimatını ilettiği öne sürülen Nihat Şimşek'in PKK kamplarında çekilmiş fotoğrafları bulundu. Suikastçılara yönelik yapılan operasyonda Organize Suçlar polisi Abdullah Uçmak'ın üzerinde ilaç kupürüne yazılmış bir e-posta adresi ile 2 cep telefonu numarası buldu. Söz konusu e-posta adresi ve cep telefonu numaralarının Barış ve Demokrasi Partisi (BDP) parti meclisi üyesi avukat Ruhşen Mahmutoğlu'na ait olduğu belirlendi.

  Tatlıses’in Kuzey Irak’ta girdiği ihalelere PKK’nın da teklif verdiği öğrenildi. PKK bağlantısı nedeniyle BDP PM Üyesi Ruşen Mahmutoğlu ve Nihat Şimşek'in aralarında bulunduğu 4 şahıs tutuklanarak cezaevine gönderildi. Suikast soruşturmasında Tatlıses ile husumeti bulunan Abdullah Uçmak ve grubu üzerinde yoğunlaşan polis, incelemeler ışığında saldırganlara kısa sürede ulaştı. Olay yeri ve çevresindeki yüzlerce kamera görüntüsü, köprü geçişleri mercek altına alındı.

  Ankesörlü telefon kullanan Abdullah Uçmak'ın yakalanmadan önce Ruşen Mahmutoğlu'na ulaşmaya çalıştığı iddia ediliyor. Mahmutoğlu'na gelen e-posta içeriğinde; "Çok sıkıştık üzerimizdeler. Çıkmamız Lazım. Bitiremeyeceğiz arkadaşa ulaştır" mesajı yer alıyordu. Kuzey Irak'tan gönderilen bir başka e-posta da ise; "Silivri partide Nihat ark. Yarım kalan işi halletsin. Hocanın selamıyla git. 96...34 numaradan ulaş konuşmasın, AKP'ye yaklaşması partiyi sıkıntıya soktu, AKP işbirlikçilerini cesaretlendirdi, bu halkımıza ihanettir. Kolay gelsin" ifadeleri dikkat çekiyordu.

  Ele geçirilen konuşmalar  "Yoğun bakımda polis beklemiyor"

  Şimşek'te ele geçirilen belgelerde dikkat çeken bazı bölümler şöyle:

  Maslak Acıbadem Hastanesi yoğun bakım bölümünde yatıyor.

  Yoğun bakım ünitesi hastanenin ana girişine göre zemin katta yan girişten girildiğinde bir alt kattan giriliyor.

  Hastane girişinde polis bulunuyor yoğun bakımın kapısında beklemiyor, hastane önünde ziyarete gelenlerin yoğunluğu var.

  Yarım kalan işi tamamlayın konuşmasın.
    2. Cevap: İbrahim Tatlıses Suikastinin sorumlusu Nihat şimşek

  Bu saatten sonra İbrahim Tatlısesin attığı adıma dikkat etmesi lazım sanki. Kafaya koymuşlar baksanıza ne zor bir hayat tarzı :(
  Allah yardımcısı olsun
    3. Cevap: İbrahim Tatlıses Suikastinin sorumlusu Nihat şimşek

  Evet, öyle sanıldığı gibi kişisel bir husumet değilmiş mesele.Yaşadığı yanlış sosyal ilişkiler İbrahim Tatlıses'i böyle yok etti.:f196: