I Can Football 2 Manchester United

'Oyun Bölümü' forumunda Elfida tarafından 3 Aralık 2011 tarihinde açılan konu


  1. [​IMG]

    Dünya dijital oyun sektörünün önemli isimlerinden Mevlüt Dinç tarafından kurulan, 2009 yılında Türk Telekom çatısı altına giren SOBEE Studios, 1-4 Aralık tarihlerinde Lütfi Kırdar Fuar Merkezinde yapılan Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı GameXte, I Can Football oyununun merakla beklenen yeni eklentisi: “I Can Football 2 : Manchester Unitedı tanıttı.

    SOBEE tarafından 2009 yılında geliştirilen ve bugün yaklaşık 900 bine ulaşan kayıtlı oyuncusuyla dünyanın ilk online 11e 11 futbol oyunu olan I Can Football, kısa zamanda gösterdiği olağanüstü performans ile 2010 yılında Londrada düzenlenen WCA Dünya İletişim Ödüllerinde En İyi İçerik Ödülü ve Teknoloji Ödüllerinde Başarı Ödülü aldı.


    Dünyanın ilk 11e 11 online futbol oyunu olan I Can Football, Türkiye ve dünyadan yüz binlerce futbolseveri buluşturan bir online stadyum. Bu stadyumda herkes bir dünya yıldızı olabilir I Can Football; internet üzerinden oynanan, oyunculara birbirlerine karşı 11 kişilik takımlar oluşturarak maç yapma imkânı sağlayan, tamamı Türk tasarımcı ve programcılardan oluşan bir ekibin hazırladığı 3 boyutlu bir futbol oyunu. Futbolda kullanılan hemen hemen bütün hareketlerin mevcut olduğu I Can Footballun dünyasında tüm futbol kuralları doğru bir şekilde oyuna eklenmiş durumda.
    Milliyet