Hüzünlü Kısa Sözler

'Güzel Sözler' forumunda Merve tarafından 2 Nis 2012 tarihinde açılan konu

 1. Hüzünlü Sözler


  * Gittiğin gün içimden bir şeyler koptu, boğazım düğümlendi, elerim kitlendi, bedenim titredi, artık sen yoktun hayatımda, ölümü tattım sensiz kaldığım anda.

  * Herkes gülüp eğlenirken sevilisiyle, ben ağlıyorum arkandan, herkes yaşarken hayatı doya doya, ben seni bekliyorum, herkes dertlerini atarken hayatından, ben dertlerime dert atıyorum sensiz sevgisiz.

  * Yalan bakışların sahte gülüşlerin arasında buldum seni. Her şeyi kaybetmeye değecek kadar sevdim seni çünkü sen sahte değilsin!.

  * Unutma ki fırtınalar martıların denizleri sevmesini engellemez. Tıpkı engellerin seni sevmeme engel olmadığı gibi.

  * Benim için ölüm sensizlik benim için sensizlik ölüm bunu sakın unutma, ölümüne sevdim seni ölümüne.

  * Ne zaman iki sevgili görsem sokakta gözlerim dolar, ne zaman gezdiğimiz yerlerde dolaşsam gözlerimden sana ait 2 damla yaş akar, ne zaman güzel yüzünü hayal etsem hayattan bağlarım kopar.

  * Bugünü de sensiz bitirdim yarını da sensiz bitireceğim, sensiz geçen her gün yavaş yavaş biteceğim.

  * Sen uzaktaysan ben yanındayım sen ateşteysen ben kordayım bir gün bu dünyadan göçersen bil ki senden önce ordayım sonsuz askım..!

  * Fırtına ne kadar sert eserse essin kayadan alıp götüreceği sadece tozudur !

  * Bu gece hüzünlerin buluştuğu gece bu gece içimde fırtınaların koptuğu gece bu gece sensiz ilk gecem bu gece ayrılığın gecesi.

  * Canım derken sana, gittin bırakıp beni bir anda, şimdi cansız yaşıyorum odamda tek başıma, sensiz yaşamak koyuyor ne olur anla.

  * Sıcacık ellerim, artık senden uzak, elimi ısıtacak biri artık olmayacak, sensiz bu dünyada yaşamak bana her gün haram olacak.

  * Gülüşün yeterdi bana, bir sözünle ölüme giderdim düşünmeden bir bakışın yeterdi huzuru bulmama, şimdi sende yalan oldun bıraktın beni bir başıma.
  alıntı
   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 16 Oca 2013