Hürrem'den Şehrazat'a çağrı

'Haberler' forumunda Wish tarafından 1 Şubat 2011 tarihinde açılan konu


 1. Muhteşem Yüzyıl dizisinde Hürrem'i canlandıran Meryem Uzerli'den Şehrazat rolü ile gönüllere taht kuran Bergüzar Korel'e çağrı var...

  [​IMG]

  Muhteşem Yüzyıl dizisinde Kanuni'yi canlandıran Halit Ergenç ile Hürrem rolüne hayat veren Meryem Uzerli'nin öpüşme sahneleri çok konuşuldu.

  Bergüzar Korel'in eşinin öpüşme sahneleri ile ilgili olarak "Halit'in öpüşme sahneleri beni irite ediyor" şeklindeki sözleri polemiğin büyümesine neden oldu. Meryem Uzerli bu açıklama üzerine Bergüzar Korel'e haber gönderdi ve "Sizinle tanışmak istiyorum" dedi. Bergüze Korel bu davete henüz cevap vermedi.

  ÖPÜŞME SAHNESİNDEN SONRA EVLENMİŞLERDİBinbir Gece dizisinin Şehrazat'ı Bergüzar Korel ile Halit Ergenç gerçek yaşamlarında eski arkadaşlardı.

  Dizi başladığında Halit Ergenç, Gizem Soysallı ile dünyaevine girmişti. Bergüzar Korel de Tan Sağtürk ile uzun süreli bir ilişki yaşamaya başladı. Ancak Ergenç ve Korel'in dizideki öpüşme sahneleride sonrasında aralarında bir ilişki başladı.

  Halit Ergenç eşinden boşandı, Bergüzar Korel'de aynı dönemde sevgilisinden ayrıldı. Ünlü çift bir süre sonra evlendi ve bir de çocuk sahibi oldular.
    2. Cevap: Hürrem'den Şehrazat'a çağrı

  Allam ya ünlülerin yaşantısına bak sanki türkiyede değilde türkiye sınırlarında bambaşka bir ülkede yaşıyorlar..