Hürrem Sultan Takıları Nerede Satılıyor

'El Becerileri' forumunda ZeuS tarafından 9 Haziran 2011 tarihinde açılan konu


 1. Hürrem Sultan Takıları - Hürrem Sultan Takıları altın - Hürrem Sultan Takıları gümüş - Hürrem Sultan Takıları satın al - Hürrem Sultan Takıları Nerede Satılıyor

  Muhteşem yüzyıl Hürrem Sultan Takıları

  Trabzon'da Kazaziye işi takı imalatı yapan Aydın Kazaziye'nin sahibi Yasemin Aydın, 'Muhteşem Yüzyıl' dizisinde takılan takıların aynısını yaptıklarını belirtirken dizinin ardından işlerinin açıldığını söyledi. Aydın, Şubat ayının geçmişte genellikle iş yoğunluğunun en az olduğu dönemler olduğunu ancak özellikle İstanbul'dan Muhteşem Yüzyıl dizisinden sonra dizideki kadın oyuncuların taktığı takıların gümüş ve altın versiyonlarının yapmaları için kendilerine yoğun talep geldiğini söyledi.

  Aydın "Önceleri biz diziyi izlemiyorduk. Ancak İstanbul'da çalıştığımız firmalar bizden dizideki oyuncuların taktığı takıları yapıp yapamayacağımızı sordu. Biz de ekibimizle diziyi izlemeye başladık. Sonra oradaki takıların birebir aynılarını yapmaya başladık. İnanılmaz bir talep var. Özellikle bizden Hürrem Sultan'ın taktığı takıları istiyorlar. Arkadaşlarımız ile gece gündüz bu siparişleri yetiştirmek için çalışıyoruz" dedi.

  Daha önce sadece gümüş kazaziye ürünleri yaptıkları ancak artık kendilerinden altın ürün talebi de geldiğini kaydeden Aydın "Biz genellikle gümüş üzerine çalışıyorduk, altın üzerine çalışmıyorduk. Bu kolye ne zamanki dizide gösterilmeye başladı. Bizim kazaziye işimiz daha iyi tanınmaya başladığını gördük. Ondan önce fazla bilinen bir şey değildi. Hürrem modeli diye nitelendirdiğimiz model şu anda yok satıyor. Siparişleri karşılamakta zorluk yaşıyoruz. Ürettiğimiz modeller sadece yurt içinde değil, Avrupa'nın bir çok ülkesinde Dubai gibi ülkelere de gönderiliyor" diye konuştu.

  Hürrem Sultan Takılarını buradan Hürrem Sultan takılar - Hürrem Sultan Kolye Küpe Yüzük, Muhteşem Yüzyıl Takıları satın alabilirsiniz.