Hürrem Sultan Saç Rengi

'Kişisel Bakım' forumunda anniccha tarafından 31 Mar 2011 tarihinde açılan konu

 1. Hürrem Bakır Saç Rengi

  Son dönemlerin en çok izlenen ve konuşulan dizisi “Muhteşem Yüzyılın ön plana çıkan karakteri Hürrem Sultanın saç renginin de bakır olması nedeniyle kadınlar arasında “Hürrem Bakırı olarak adlandırılan bakır rengi, sezonun en fazla kullanılan rengi oldu ve oluyor.
  2010-2011 kış sezonunda kahverengi tonları tercih eden Türk kadınları saç renklerini son iki ayda hızla kızıl tonuna dönüştürmeye başladı.
  NEVACOLOR Hürrem Bakırının satışları iki ayda yüzde 60 arttı.
  Son dönemlerin en çok izlenen ve konuşulan dizisi “Muhteşem Yüzyılın ön plana çıkan karakteri Hürrem Sultanın saç rengi Türk kadınları arasında yeni bir saç tonunun da ismi oldu: “Hürrem Bakırı.
  Türkiyenin ilk ve en büyük saç boyası üreticisi NEVACOLOR Yönetim Kurulu Başkanı Armağan Okay, kış sezonunda saç boyasında ağırlık kazanan kahverengi tonlarının, son iki ayda bakır tonuyla yer değiştirmeye başladığını söyledi. NEVACOLOR olarak bu ilhamla yarattıkları 8.44 Tarçın Bakır renginin satışının son iki ayda yüzde 60 arttığını belirten Okay, hem tüketicinin hem de kuaförlerin bu renklere çok yoğun talebi olduğunu belirtti.

  Renklerin saçlarla mükemmel uyumunu oluşturan marka NEVACOLOR kadın trendlerindeki gelişmelerden aldığı ilhamla yarattığı 8.44 Tarçın Bakırı rengi 6 liralık fiyatı ile de tüketicilerin ve kuaförlerin yoğun tercih ettikleri markaların ilk sıralarında geliyor.


  hürrem sultan saç rengi 1. hürrem sultan saç rengi 2. hürrem sultan saç rengi 3.   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 15 Ağu 2014
 2. İyiiyyyyyyykkk bu bu bu saç rengi mi ? :D
   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 15 Ağu 2014
 3. bella thorne

  bella thorne Site Yetkilisi

  bu renk çok güzel :):)