HTC One V Cep Telefonu Özellikleri

'Teknoloji Haberleri' forumunda Yasemin tarafından 23 Şubat 2013 tarihinde açılan konu


 1. HTC One V Özellikleri Nelerdir


  H TC akıllı telefon ürün ailesinin yeni üyesi HTC One'ı duyurdu. Tamamen metal malzemeden gövde yapısında hiçbir açıklık içermeyen HTC One akıllı telefon inceltilmiş kenarları ile ele rahat ve güvenli şekilde oturuyor.Devrim niteliğindeki HTC UltraPiksel Kamera, insanların en değerli anlarını nasıl yakaladığını, yaşadığını ve paylaştığını yeniden tanımlıyor.

  HTC Zoe yüksek çözünürlüklü ve üç saniyelik hayat bulan fotoğraflar çekmenize imkan tanıyor. Böylece sabit görüntülerden oluşan geleneksel galeri anlayışını, benzersiz hareketli fotoğraf ve videolardan oluşan hatıralara dönüştürüyor.HTC, bu yenilikçi kamera deneyimi için geleneksel akıllı telefon sensörlerinden yüzde 300 daha fazla ışık toplayan devrim niteliğinde UltraPiksel sensör içeren özel yapım bir kamera geliştirdi ve sınıfının en iyisi f/2.0 diyafram açıklığına sahip lensi ekledi.

  Ayrıca 1080p video çekimini destekleyen ultra geniş açılı ön kamera ile mükemmel bir kişisel portre deneyimi yaşayabilir veya bir dokunuşla harika videolar kaydedebilirsiniz.

  Yeni HTC One, mobil telefonlarda bugüne kadarki en iyi ses deneyimini sunuyor. HTC BoomSound, ilk defa bir cep telefonunda insanların kendilerini sevdikleri müziklere, videolara, oyunlara ve YouTube™ kliplerine kaptırmasını sağlayan özel amplifikatöre sahip ön stereo hoparlörler ve de inanılmaz bir Full HD ekran sunuyor. Kusursuz, alüminyum tek parça gövde ile sarılmış ve parlak 4,7 Full HD (1080p) ekran ile donatılmış yeni HTC One, birinci sınıf tasarımı ve devrim niteliğinde bir yapı kalitesini aynı potada eriterek inanılmaz derece hızlı gezinme imkânı sunmak üzere en son Android Jelly Bean işletim sistemine sahip olacak.

  Göz alıcı gümüş ve siyah alternatiflerinde sunulan bu ince, özel yapım alüminyum tek parça gövde ele rahatlıkla sığıyor ve HTC'nin benzersiz anten teknolojisi net sinyaller almasına yardımcı oluyor. Mart ayı itibariyle Türkiye'de Avea, Turkcell Vodafone ve tüm diğer HTC Satış Noktalarında satışa
  sunulacak olan Yeni HTC One, aynı zamanda tüm dünyada 80'i aşkın bölge ve ülkedeki 185'ten fazla cep telefonu operatörü aracılığıyla piyasada olması bekleniyor.

  [​IMG]