Hotmail Mail Adreslerini Engelleme?

'Sosyal Medya' forumunda Aysell tarafından 11 Nisan 2010 tarihinde açılan konu


 1. Hotmail Mail Adresleri Nasıl engellenir
  hotmail spam mail engelleme  Sign In adresine tıkladığınız zaman direk Hotmail Seçenekleri'ne gelebilirsiniz. Ya da hesabınıza giriş yaptıktan sonra Seçenekler > Diğer Seçenekler ile aynı sayfaya gelebilirsiniz. Bulunduğumuz sayfada Gereksiz e-posta başlığı altında bulunan Güvenli ve engellenen gönderenler'e, buradan ise Engellenen Gönderenler'e giriş yapıyoruz. Bu sayfada ise istediğimiz mail adresini engelliler listesine ekleyerek, mailin posta kutumuza gelmeden silinmesini sağlayabiliriz. Burada bir kolaylık da sağlanmış; sadece mail adresini değil domain bazlı da engelleme yapabiliriz.

  Örneğin: mail@spammail.com ve mailler@spammail.com gibi spammail.com'un farklı mail hesaplarından posta kutumuza spam mail geliyor farzedelim. Engellenen Gönderenler sayfasında bu iki mail adresini de listeye teker teker eklemek yerine sadece @spammail.com olarak listeye ekleyerek spammail.com adresinden gelecek tüm mailleri engelleyebiliriz.

  Yapmamız gereken sadece Engellenen e-posta adresi veya etki alanı: yazısının altındaki kutucuğa engellemek istediğimiz mail adresini yazıp Listeye ekle >> butonuna basmaktır. Sağ taraftaki listede de önceden engellediğiniz adresleri görebilir, dilersek engeli kaldırabiliriz. Engeli kaldırmak için listede bulunan mail adresinin üzerine tıklayıp << Listeden kaldır butonuna basmanız yeterlidir.


  Alıntı
    2. Cevap: Hotmail Mail Adreslerini Engelleme?

  Teşekkürler Aysell...Bunu bilmiyordum..iyi oldu öğrendiğim..