Horlamayı Kesen Çip Horkes

'Teknoloji Haberleri' forumunda YAREN tarafından 7 May 2009 tarihinde açılan konu

 1. Horkes Horlamayı Kesen Çip..

  Amerika ve Avrupa’da milyonlarca kişinin kullandığı horlamayı önleyen Horkes (Snore Relief) Türkiye’ye geldi.
  [​IMG]
  Uyku kalitenizi ve dolayısıyla yaşam kalitenizi düşüren horlama sorunundan tümüyle kurtulmak için Horkes’i düzenli olarak 30 gün süreyle kullanmanız yetiyor.

  Horlama, sadece kişiyi ve çevresindekileri etkileyen bir sağlık sorunu olmayıp, aynı zamanda özel hayatı da olumsuz etkileyen bir problem.

  Horlama,damağın yumuşak olması, küçük dilin sarkması, genizde et olması, burun kemiğinde eğrilik olması gibi sağlık sorunlarından kaynaklanabiliyor. Bu sorunların neden olduğu horlamalara karşı geliştirilen Horkes cihazı, kullanılmaya başlandığı günden itibaren horlama sorununu tamamen ortadan kaldırıyor.

  Horkes horlamayı nasıl kesiyor?

  Horlama sorununa karşı yüzde 99 etkili olan Horkes, nefes yolu sinirlerini etkili bir biçimde harekete geçiren ve nefes alma sırasındaki iletişim yolunu açan yüksek güce sahip CMOS çipi taşıyor. Bu çip sayesinde kullanıldığı andan itibaren fiziksel nedenlerden kaynaklanan horlamayı hemen kesmeye yardımcı oluyor.

  Horkes, nefes yolu tıkalı ya da daralmış kişilerin nefes yolunu açıp, nefes geçişini rahatlatıp horlamayı engelliyor. Cihazın iki ucunda nefes almayı kolaylaştıran oluk yer alıyor.

  Horlama sorununa tümüyle veda etmek için Horkes’i düzenli olarak 30 gün boyunca kullanmak gerekiyor. Kilo problemi olanların ise Horkes’i 90 gün boyunca düzenli kullanması şart.
   
 2. Cevap: Horlamayı Kesen Çip Horkes

  Horlama rahatsızlığı olanlar için iyi bir buluş.:f81:Belli bir süre kullanılıp sorunu tamamen ortadan kaldırmasıda iyi bir tedavi özelliği.
   
 3. Cevap: Horlamayı Kesen Çip Horkes

  Bir nevi susturucu yani ... :f30:

  Eline sağlık ilerde lazım olursa müracaat ederiz. :f196: