Hızlı Saç Uzatmanın Yolları

'Kişisel Bakım' forumunda Yasemin tarafından 24 Ağustos 2013 tarihinde açılan konu


  1. Hızlı Saç Uzatmanın Yolları Neler?
    Saçlarınız doğal yollarla nasıl daha çabuk uzar evde hazırlayabileceğiniz saç uzatmak için maske tarifi tamamen doğal ve zararsızdır.Saçlarının çabuk uzamasını isteyen kerkesin deniyebileceği bir formül paylaşıyorum sizlerle.Gerekli olan malzemeleri temin ettikten sonra maskemizi hazırlayabilir zaman kaybetmedne saçlarınıza uygulayabilirsiniz. Saçların daha çabuk uzmaası için hazırlanan bu maskeyi bir ay boyunca haftada bir defa olmak üzere düzenli olarak uygularsanız bir ayın sonunda saçlarınızdaki farkı sizlerde hemen fark edeceksiniz.

    Malzemeler; Sinameki Otu, Badem Yağı, Bemiks Ampül ve biraz su gerekli.Sinameki otunu ve badem yağını aktarlarda bulabilirsiniz.

    Yapılışı; 1 tutam sinemakiyi,bir çay bardağı suda kaynatıyorsunuz.Süzdükten sonra ılıyınca içine 1 tatlı kaşığı badem yağı ve 1 bemiks ampül koyup karıştırın.Sadece saç diplerinize uygulayıp biraz masaj yapın ve yarım saat bekledikten sonra saçlarınızı yıkamalısınız bu sırada streçle saçlarınızı sarıp bekleyebilirsiniz. Bu maskeyi duşa girmeden önce yapmalısınız