Hızlı Kilo Vermenin Yolları

'Sağlık Rehberi' forumunda Eylem tarafından 18 Mayıs 2016 tarihinde açılan konu

 1. Eylem

  Eylem Site Yetkilisi


  Hızlı Kilo Vermenin Yolları

  [​IMG]
  Hızlı bir şekilde kilo vermek mi istiyorsunuz öyleyse sizlerle paylaşacağımız aşağıdaki önerileri dikkate almanızı tavsiye ediyoruz.Göreceksniz bu uyarıları dikkate aldığınızda çok daha kolay ve hızlı bir şekilde kilo verbileceksiniz.

  Sürekli dışarıda yemek yemek yerine restotanda yemeyi haftada bir güne indirin ve o zaman da salatayı tercih edin.Atıştırmalık reyonuna girmeyin ve marketinizden sağlıklı gıdaları temin edin. Evde abur cubur olmazsa, isteseniz de atıştıramazsınız. Kahvaltıyı asla atlamayın. Kahvaltınızda 300 kaloriyi geçmeyin. Tam tahıllı ürünleri ve fıstık ezmesi tüketebilirsiniz.

  Fırsat buldukça spor yapın. Bunun için zaman ayırmanıza gerek yok, aralarda küçük spor hareketleri yaparak da kendinizi forma sokabilirsiniz.Sigarayı bırakın, spora yazılın ve düzenli olarak gitmeye başlayın.

  Canınız fast food istiyorsa tüketin ama bunu küçük porsiyonlar halinde yapın. Küçük boy kızarmış patates ya da 6’lı tavuk parçası alın ve sadece onu yiyerek abur cubur isteğinizi geçirin.Gün boyu sağlıklı beslenerek kendinize bir parça çikolata ve bir kadeh şarap için kalori saklayın.

  Ipodunuza müzik yükleyin ve sporunuzu müzik dinleyerek yapın. Bu sizin spor yaparken daha enerjik olmanızı sağlayacak.Akşam 18:30’dan sonra yemek yemeyin ve gece atıştırmalıklarını unutun.Önerilen bu tavsiyeleri dikkate alırsanız göreceksiniz ki zamanla kilo vermeniz hızlanacak.