Hızlı Kaş Uzatma Yöntemleri

'Kişisel Bakım' forumunda Burcu tarafından 29 Nis 2014 tarihinde açılan konu

 1. Bayanlar kalın kaş modası geri geldi diye sizlerde kara kara düşünüyor musunuz? O incecik kavisli kaşlar bu sene başından beri mazide kaldı ve onun yerine kalın ve düz kaşlar ilgi odağı olmaya başladı.
  Büyük uğraşlar sonucu istediğiniz şekli verdiğiniz kaşlarınızı kalınlaştırmak için ne yapacağız peki? Nasıl hızlı bir şekilde uzayacak bu kaşlar hiç düşündünüz mü? Cevabınız evet ise bizde bu konuda küçük ipuçları hazırladık sizler için.
  Önce herkesin söylediği klasik cümleyi söyleyerek başlayalım ipuçlarımızı vermeye. Eğer kaşlarınızın hızlı uzamasını istiyorsanız badem yağı kullanın. Gece yatmadan önce bir pamuk yardımı ile kaşlarınıza badem yağı sürün ve yatın. Bunu her gece uygulayabiliriniz.
  Badem yağının yanında sarımsak da kaşların uzaması için önemli bir role sahip. Sarımsaklı bir yemek yaptığınızda elinizde kalan sarımsağı kaşlarınıza sertçe sürtün. Bu uygulamayı istediğiniz zaman yapabilirsiniz. Eğer kokusu sizi rahatsız ediyor ise o zaman hazır satılan sarımsak yağını kullanabilirsiniz.
  Son olarak size bir karışım verelim bunu da denemenizde fayda var.

  1 çay kaşığı Hint Yağı
  1 çay kaşığı Fındık Yağı
  1 çay kaşığı soya yağı

  Bu verdiğimiz miktarları küçük bir kapta (reçel kabı gibi) karıştırın unutmayın tek kullanımlık ölçülerdir bunlar. Hazırladığınız karışımı gece yatmadan önce isterseniz pamuklu çubuk yardımıyla ya da yine tercihinize kalmış makyaj fırçanızla kaşlarınıza sürün ve yatın.