Hilal Cebeci twitter'da

'Medya Bölümü' forumunda Elfida tarafından 24 Temmuz 2011 tarihinde açılan konu


 1. Hilal Cebeci ve pambişleri

  1976 yılında İstanbulda doğan Hilal Cebeci 1999 yılına kadar belkide normal hayatına devam eden cici bici, zehir gibi, güzel bir genç kızdı. Sene 1999 ve televizyonlarda bir güzel, fıkır fıkır bir şarkıyla "artık bende varım" diyor.

  Kız güzel, ses güzel, klipde o günün şartlarında güzel... Derken gözler her yerde bu güzel kızı aramaya başlıyor. Tüm magazin medyası ondan bahsediyor. Ödül üstüne ödül alıyor Hilal. Ekranların aranan yüzü olup çıkıyor.

  Ardından çıkardığı 2. albüm hayal kırıklığı derken 3. albüm, 4. albüm... ama yok o ilk albümün yerini tutmuyor hiç birisi "Azize" diyor olmuyor, "İpe İpe geleceksin" diyor yine olmuyor ve Hilal Cebeci artık tanınan ama aranmayan birisi olup çıkıyor.

  Aslında devam etse uğraşmaya, daha iyiyi bulmaya, olacak belki; yine tutturacak o popülariteyi ama herkesin yaptığını yapıyor kolayı seçiyor. Nasıl? Reklamın iyisi kötüsü yoktur diyerek sosyal paylaşım sitelerinden birisine en kısa yoldan bir dalış yapıyor. "Pampiş"lerim dediği hayran kitlesine özel fotoğraflarını yayınlamakla başlıyor. Yatmadan önce, duştan önce, uykudan önce... Seri halinde devam eden fotoğraf paylaşımı sırasında medya durur mu başlıyor Hilal Cebeciyi didik didik didelemeye... Tesettürlü resimleri yayınlanıyor ve "Umre'ye gitti" diyorlar. Herkes şok içinde ama Hilal durmuyor bol bol seksi pozlar verip paylaşıyor pampişleriyle.


  Pampişleri mutlu belki ama bu durum pekçok kişiyi rahatsız etmeye başlayınca artık dilin kemiği olmadığı akıllara geliyor ve her kafadan bir ses çıkıyor. Küfürler, hakaretler... Kim haklı kim haksız onada siz karar verin artık.

  Şimdilerde kızıyormuş okuduğum kadarıyla Hilal Cebeci ne hakkınız var bana kızmaya küfretmeye diye, eee Hilal ne olmasını bekliyordun ki sen yaptığın yanlışların tepkisini alıyorsun. Milyonların sevgilisi Defne Joy Foster'in ölümünden sonra "Su testisi su yolunda kırılır" diyebilen bir milletiz biz. Yani ölüye saygımız yok ki diriye olsun. Sende nasibini alacaksın elbette ama şanslısın en azından kendini savunma hakkın var, cevap verebiliyorsun birde rahmetli Defne'nin durumunu düşün şimdi.