Heroes Of Gaia Nasıl Oynanır

'Oyun Bölümü' forumunda Sitem tarafından 10 Nisan 2012 tarihinde açılan konu


 1. Heroes Of Gaia Oyunu Nasıl Oynanır


  Heroes Of Gaia Oynanışı


  İlk başlangıç

  Kalenizin merkezinde bulunan Belediye Binasına tıklayarak dilediğiniz bir binadan inşa edebilirsiniz.
  İnşa etmiş olduğunuz binanın üzerine tıklayarak kaynaklarınızın yeterli olması durumunda binanızı yükseltebilirsiniz.
  Belediye binası şehrinizin kalbidir, tüm binaların inşası için gereklidir.Belediye binasına tıklayarak ayrıca kalenizde nelere sahip olduğunuzu olanların hangi seviye oldukları, kahramanlarınızı ve kaynaklarınızı ile kaynaklardan gelen üretimlerinizi görebilirsiniz.

  Nasıl Asker Sahip Olunur?

  unun için en az seviye1 kışla gereklidir.
  Kışlanıza tıklayarak sahip olduğunuz bölüklerden kaynaklarınız dahilinde bir asker yetiştirebilirsiniz.
  Daha fazla bölük oluşturabilmeniz için gerekli bina ve becerilerinizin tamamlanmış olması ve ayrıca yeterli kaynağa sahip olmanız gereklidir

  Büyü Kulesi – Kale Büyüsü

  Büyü kulesi ile hem kale büyülerinizi hemde kahraman büyülerinizi araştırıp geliştirebilirsiniz.
  Kale büyüleri ile kalenizin içindeki hammadde üretimlerinizi, binalarınızın inşa edilme sürelerini, depolama kapasitenizi arttırabilir veya gereken maliyetleri düşürebilirsiniz.

  Büyü Kulesi – Kahraman Büyüsü

  Kahraman büyüleri ile savaşlarda daha güçlü bir hale gelebilirsiniz.
  Burada ayrıca kalenizdeki hem altın hem diğer hammadde kaynaklarınızdaki üretim seviyelerini arttırabilirsiniz.  Kahramana Beceri Atama?

  Büyü kulesinde öğrendiğiniz kahraman büyülerinizi Kahraman kulesindeki dilediğiniz bir kahramanınızın üzerine tıklayarak bu büyüler ile donatabilirsiniz.Bu işlemi yapmazsanız kahramanınız ile ilgili olan büyülerden yararlanamazsınız.
  Kahraman kulesinden kale lideri atayabilirsiniz.Kalede geçirdiği her vakit seviyesininde arttığını gözlemleyebilirsiniz.
  Ayrıca burada çarşıdan veya dükkandan aldığınız kağıtlarınızıda kullanabilirsiniz.Yine ayı şekilde aldığınız bu kağıtları kahramanınıza tıklayarak donatmanız gereklidir

  Kahramanı Giydirmek? (Donatmak, Güçlendirmek)

  Savaşlarda kazandığınız yada çarşıdan satın aldığınız silah, mücevher veya donanımlarınızıda burada aktif ederek kullanabilirsiniz.
  Kahramanınızın savaşlarda veya kale ile kaynaklarınızı koruyarak kazandığı nitelik puanlarınızıda Profil ekranındaki Kahraman Sekmesinden (ATAK, DEFANS, HIZ, ZEKA) dağıtabilirsiniz.
  Savaşlarda bu donanımları kazanmak için kalenin dışında etrafta gördüğünüz silah, mücevher veya donanımlara saldırarak elde edebilirsiniz.

  Canavara(NPC) Saldırı

  Kaleninizin dışında bulunan yaratıklara, kaynaklara, madenlere veya kalelere saldırabilirsiniz.
  Saldırmak istediğiniz kaynak veya yaratıkların üzerine tıklayarak saldırı komutu vermeniz gereklidir.
  Dikkat etmeniz gereken nokta eğer saldırmak istediğiniz kuvvetten tam emin değilseniz bölüklerinizi gözcülük yapmak için de kullanabilirsiniz.

  Silah ve mücevher için savaş?

  Kalenizin dışında bulunan silah, mücevher, veya donanımlara saldırarak bunları elde edebilir ve bunlar ile kahramanızı donatabilirsiniz.
  İtemlerin ne olduğunu(eldiven, ayakkabı, kıyafet vb.) sadece saldırdıktan sonra görebilirsiniz.