Herkese Hayırlı Cumalar

'Güzel Sözler' forumunda Yasemin tarafından 18 Ocak 2013 tarihinde açılan konu


 1. Hayırlı Cumalar Herkese
  Herkese Hayırlı Cumalar Arkadaşlar Yaradan Yar ve Yardımcınız Olsun...

  Allahım!
  Sen'den dünya ve ahirette af ve afiyet diliyoruz. Her türlü semavi ve arzi afet ve belaları üzerimizden uzaklaştırmanı istiyoruz.

  Allahım!
  Bilerek veya bilmeyerek işlediğimiz hatalarımızı, günahlarımızı bağışla. Bizlere merhamet buyur. Şüphesiz Sen merhametlilerin en merhametlisisin.

  Allahım!
  Kalb katılığından, gafletten, dalaletten, zilletten, miskinlikten, küfürden, fısktan, nankörlükten, riyadan, sadece Sana sığınırız. Sen bizleri koru. Güç yetiremeyeceğimiz bela, fitne ve musibetlerle bizi imtihan eyleme Allahım!

  Allahım!
  Fayda vermeyen ilimden, ürpermeyen kalpten, doyma bilmeyen nefisten, yaşarmayan gözden ve icabet edilmeyen duadan sana sığınırız. Bildiğimiz ve bilmediğimiz şeylerin şerrinden Sen bizleri koru Allahım!

  Allahım!
  İhsan buyurduğun nimetlerini geri almandan, azabının ansızın gelip çatmasından, gazabına sebep olacak şeylerden Sana sığınırız.Bizlere yol göster Allahım!

  Allahım!
  Sana itaat edilir, Sen karşılığını verirsin; Sana isyan edilir, Sen bağışlar ve af edersin, darda kalanlara icabet eder, zararı, sıkıntıyı ortadan kaldırıp, hastalara şifa, dertlilere deva verir, günahları bağışlar, tövbeleri kabul edersin. Sen bizlerin dualarını kabul buyur Allahım!

  Allahım!
  Sen ölümlerin en güzeli ile bizi huzuruna al Allahım! Ölümümüzü her türlü şerden kurtulup rahata erme vesilesi yap Ya Rabbi! Allahım! Bizleri Sen'i çok zikreden, Sana çok şükreden, Sen'den çok korkan, Sana çok itaat eden, Sana karşı saygı ile dopdolu olan, ahu efgan edip dua dua yalvaran ve durmadan Sana teveccüh eden kullarından eyle.

  Aminn..

  Biliyoruzki Müslümanın müslümana yaptığı dua makbuldür bu mübarek Cuma gününde Tüm müslüman kardeşlerimize birbirimize dua etmeyi unutmuyalım Dualarınız kabul olsun inşallah..

  Forumdas.Yasemin

  [​IMG]
    2. Cevap: Herkese Hayırlı Cumalar

  Hayırlı Cumalar arkadaşlar cumanız mübarek olsun..
   


Similar Threads: Herkese Hayırlı
Forum Başlık Tarih
Güzel Sözler Yeni doğan bebek için hayırlı olsun mesajları 29 Mayıs 2014
Güzel Sözler Hayırlı Sabahlar Mesajları Resimli 28 Ocak 2014
Güzel Sözler Hayırlı Sabahlar Mesajları 2014 28 Ocak 2014
Güzel Sözler Hayırlı Cumalar Sözleri Facebook 14 Ocak 2014
Güzel Sözler Facebook Hayırlı Cumalar Sözleri 13 Şubat 2013