Hepsi 1 in özellikkleri nelerdr /

'Bunları biliyormusunuz' forumunda Bloom tarafından 26 Nisan 2010 tarihinde açılan konu


 1. Eren:
  galatasaraylı

  boğa burcu

  en büyük zevki evde film izlemek

  fotoğraf çekmeye meraklı

  esmer bomba

  yeşil turuncu mor ve beyazı seviyor

  en sportifleri

  49 kilo

  22 yaşında

  gruptaki lakapı uykucu

  ERENİN HAYATI

  1984 Istanbul dogumlu.Grubun en büyük üyesi.Ortaogrenimini ve liseyi Mimar Sinan Güzel Sanatlar üniversitesi Devlet Konservatuari Bale bölümünde bitirdi.Halen bu okulda Modern Dans Egitimi aliyor.6 yil boyunca AKM Gençlik balosunda görev yapan Eren ayrica Londra'da Urdang Dance Acedemy'de ve Budapeste Dans Okulu'nda egitim aldi.Çin'da yapilan dans gruplari gösterisinde ülkemizi temsil etti.Candan Erçetin, Beyazit Öztürk, Ragip Savas, Rasim Öztekin gibi daha birçok unlu ismin katildigi "Yildizlarin Altinda" adli müzikalde sahne aldi.
    2. Cevap: Hepsi 1 in özellikkleri nelerdr /

  Gülçin:
  akrep burcu

  takım tutmuyor

  düz yazı yazmayı seviyor

  kitap okumaktan hoşlanıyor

  yoga yapıyor

  limon saçlı

  grubun sakarı

  pembe rengi seviyor

  en utangaç ve en sessizleri

  20 yaşında

  GÜLÇİNİN HAYATI

  1985 te İstanbulda doğdu. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuarı Bale Bölümde o ortaöğretim ve liseyi bitirdi. Aynı okulda Modern Dans eğitimine devam ediyor. Atatürk Kültür Merkezi Çocuk ve Gençlik Balesi nin sergilediği oyunlarda yedi yıl boyunca rol aldı.Reklam jingle larıseslendirdi. Özel şan piyano ve Hip Hop dans dersleri aldı. ATATÜRK Kültür Merkezi Çocuk Korusunda yer aldı.
    3. Cevap: Hepsi 1 in özellikkleri nelerdr /

  Cemre

  20 yaşında

  48 kilo

  kova burcu  17 Şubat 1985 doğumlu. Mimar Sinan Üniversitesi devlet konservatuarı bale bölümünde klasik bale okuyor. Atatürk Kültür Merkezi çocuk ve gençlik balesinin sergilediği oyunlarda 5 yıl boyunca rol aldı. Kliplerde oyunculuk yaptı, reklam jingleları seslendirdi. Özel piyano ve şan derslerini aldı.
    4. Cevap: Hepsi 1 in özellikkleri nelerdr /

  Yasemin:

  fenerbahçeli

  başak burcu

  en büyük tutkusu modife arabalar

  en sevdiği renk lila yeşil ve pembe

  grupta grubun süslüsü olarak adlandırılmış

  esmer güzeli

  grubun annesi

  grubun en yaramazı ve en enerjiği

  ilk hedefi kendine araba almak

  19 yaşında

  YASEMİNİN HAYATI

  1986 İstanbul doğumlu.Ortaöğrenimini ve liseyi Mimar Sinan Güzel Sanatlar üniversitesi Devlet Konservatuarı Bale bölümünde bitirdi. Halen İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Bale bölümünde öğrenimini sürdürüyor.3 yıl boyunca AKM gençlik Balesi'nde görev aldı.Şan ve tiyatro dersleri alan Yasemin çok sayıda da reklam jingle'ları seslendirdi.

  Yasemin simetri hastasıymış , modifiye arabaları çok severmiş , aradığı erkek özelliği dişleri beyaz olsun yetermiş , Meriç adında 1,5 yaşında bir kardeşi varmış , söylentilere göre annesinin adı Neslihanmış , Kadıköy ' de oturuyormuş , sabah kahvaltıda bile kola içermiş , diş fırçası bile mormuş , gruptaki diğer arkadaşları onun en çok burnunu seviyorlarmış....
    5. Cevap: Hepsi 1 in özellikkleri nelerdr /

  Meleğim sayande hepsi hakkında bilmedigim bişey kalmadı Teşekkürlerr emeğine sağlık:f40: