Heaven Fire Resimli-Knight Online Heaven Fire nasıl kullanılır

'Oyun Bölümü' forumunda Ezlem tarafından 4 Ocak 2011 tarihinde açılan konu


 1. HeavenFire Nedir? -Heaven Fire kullanımı? -HeavenFire nasıl çalışır

  Knight oyuncularının en çok kullandığı ve en sorunsuz çalışmakta olan koxpu Heavenfire'ı tanıtacağız.Nasıl kullanılır.Nasıl çalışır.

  KnightOnline KO HeavenFire HF Kredisi Nasıl Nerden Alınır Yüklenir Kullanılır

  Sitemizdeki indirme linkinden Heaven Fire indirdikten sonra Winrar programı ile dışarı çıkartılan dosyaların içinde Loader.exe çalıştırılır. Heaven Fire ana penceresi açılmış olur. Knight Online için çıkartılan güncellemeler nedeni ile Heaven Fire programını zaman zaman güncellemek gerekmektedir. Güncelleme işlemleri için sitemizi takip etmeniz yeterli olacaktır.Her yeni sürüm burada yayınlanacak ve sorunlarınızla ilgilenilecektir.

  [​IMG]
  Heaven Fire ana penceresinde üst bölümde Heaven Fire için sürekli yenilenen versiyonlara ait linkler bulunmaktadır. Bu linkleri kullanarak mevcut Heaven Fire Makrosunun en son sürümü download edilebilir. Linkler içinde Test Zone henüz deneme aşamasında olan versiyona ait linktir. Kullanılmaması tavsiye edilir. Latest Release Version linkleri ise mevcut en yeni güvenilir versiyona ait linklerdir. Latest Release linkleri kullanılması önerilir

  Heaven Fire Kredi yüklemeleri için 2 metod bulunmaktadır.

  1 – Gün olarak kredi yükleme : Bu yükleme sistemi satın almış olduğunuz kredinin türüne göre 14 Gün veya 30 Gün olarak yüklenmektedir.
  14 veya 30 Günlük krediler yüklendiği günden itibaren süreleri başlatılarak kullanılır. Kullanıcı bu süre içerisinde dilediği kadar HeavenFire kullanabilir. Süre HeavenFire kullanılsada kullanılmasada işler.

  2 – Saat olarak kredi yükleme : Bu yükleme sistemi satın almış olduğunuz kredinin türüne göre 250 Kredi veya 550 Kredi olarak yüklenir. Her kredi 15dk. anlamına gelir. Yaklaşık olarak 250 Kredi = 62.5 saat, 550 Kredi = 137.5 saat kullanılabilir. Süre HeavenFire kullanılmadığı zamanlarda işlemez, yani bot kredi değerini tamamen tüketmediği sürece, ne zaman yüklenmiş olursa olsun kullanılabilir.

  Kredili sistemde Oyuna HeavenFire ile girildiğinde süre otomatik olarak 1 kredi azalır 15dk. oyunda kalmasanızda her giriş çıkışınızda doğrudan 1 kredi kesilecektir.

  Kredili sistemde HeavenFire birden fazla Knight hesabı ile kullanılabilir ancak HeavenFire kredi tüketme hızı aynı hesabı kullanan kullanıcı sayısı ile orantılı olarak artar.

  Her iki biçimde yükleme yapmak için de Heaven Fire için bir kullanıcı oluşturulması gerekir. Heaven Fire Download ve Kullanıcı oluşturma işlemleri ücretsizdir.

  Kullanıcı oluşturulması için Kayit butonuna tıklayın. Açılan küçük pencerede ;

  Hesap ID : (Herhangi bir kullanıcı adı yazılmalıdır. Güvenlik için Knight Online kullanıcı adınınız ve şifrenizi kullanmamanız önerilir. Deneyimsiz kullanıcıların en sık yaptıkları yanlışlık bu bölümde kendilerine verilen kredi şifreleri ile kayıt olmaya çalışmalarıdır. Bu bölümde herhangi bir web sitesi veya oyuna üyelik yapıldığı gibi üyelik yapılması istenmektedir.)
  Şifre : (Kullanıcı adınız ile kullanacağınız şifre istenmektedir. Yine oyun içinde kullandığınız şifrenizden farklı bir şifre seçmeniz önerilir. Yine size verilen kredi yükleme şifreleri bu bölüme girilecek şifreler değildir.
  Şifre : (Onay için ikinci defa aynı şifreyi girmeniz istenmektedir.

  Bilgileri yazdıktan sonra OK butonuna basarak bekleyiniz, eğer vermiş olduğunu bilgiler yeni bir kullanıcı oluşturmak için kullanılabilir durumda ise “Kayıt Başarılı” şeklinde mesaj dönecektir. Eğer kullanıcı adı bir başka kullanıcı tarafından daha önce kayıt edilmiş ise bu durumda “Kullanıcı Zaten var” şeklinde mesaj dönecektir.

  Kayıt Başarılı mesajını aldığınızda Heaven Fire için bir kullanıcıya sahip oldunuz demektir. Bir sonraki adım Kredi yükleme işlemidir.

  Kredi Yükleme için Yukleme butonuna tıklayın. Açılan küçük pencerede ;

  En Üst bölümde yapmak istediğiniz yükleme tipi seçilmelidir. Month = Günlük/Aylık veya Credits = Saatli kullanım. En çok kullanılan Aylık yükleme biçimdir ancak siz kendi tercihinize göre bir seçim yapmalısınız.

  Hesap ID : Heaven Fire için bir önceki adımda oluşturduğunu kullanıcı adı.
  Hesap ID : Tekrar Heaven Fire kullanıcı adı
  Kart : Size verilen kredi şifrelerinin ilk bölümü örn. : kudw9923191
  Kart Şifresi : Size verilen kredi şifrelerinin ikinci bölümü örn. : GVBTSRKHSQRG

  Bölümleri yazıldıktan sonra Yukleme Onay butonuna basıp bir süre bekleyiniz. “Yükleme Başarılı” şeklinde dönecek olan mesajda günlük yükleme yaptıysanız son kullanım tarihi kredili kullanım yüklemesi yaptıysanız mevcut kredi miktarı belirtilecektir.

  Heaven Fire Kullanıcı oluşturma ve kredi yükleme işlemi böylece tamamlanmış olacaktır. Kullanıcı oluşturma işlemi bir defa yapıldığında biten krediyi yeniden yükleme için yeni kullanıcı oluşturmaya gerek yoktur. Ancak tercihinize göre yeniden kredi satın aldığınızda yeni kullanıcı oluşturarak veya mevcut kullanıcınızı kullanarak yükleme yapabilirsiniz.