Hayvanlar için ürünler

'Eğitim Merkezi' forumunda alemşah tarafından 6 May 2010 tarihinde açılan konu

 1. Bunları kim alıp kullanır bilinmez ama bazıları işe yarıyabilir.
  Köpekler İçin Yüzme Aparatı

  [​IMG]

  Yüzmek için şambrel kullanan yurdum insanı, artık köpekleri içinde bu tip güvenlik önlemleri alabilir. Köpekseverler için güzel bir ürün, ancak fotoğrafta da görüldüğü üzere, bobilerin hoşuna gideceğini sanmıyorum.

  Köpeklere Şemsiye

  [​IMG]

  Bir Japon şemsiye firmasının ürettiği bu alet, köpeklerini sokakta gezdirirken, onların ıslanmasını istemeyen hayvanseverler için üretilmiş ve büyük ilgi görmüş.

  Havlama Engelleyici Alet


  [​IMG]

  Sevimli dostlarımızı ne kadar sevsekte, bazen zamansız havlamalarından rahatsız olduğumuz bir gerçek ama üreticiler buna da bir çözüm yolu bulmuşlar. Bu ürün sadece köpeklerin duyabileceği frekansta ses dalgaları yayarak, resimde de görüldüğü üzere köpeği mallaştırıyor ve susmasını sağlıyor.

  Otomatik Kedi Oynatıcı

  [​IMG]

  Evde oyuncu kedisi olanların dertlerine bir nebze de olsa çare bulabilecek bu ürün bir otomatik kedi oynatıcı. Yönü ve zamanı ayarlanabilen bu alet, 2 saat süresince kedinizi oyalayabilir, siz de rahata erebilirsiniz.

  Balıklara 5 Oda 1 Salon


  [​IMG]

  Silverfish firması tarafından dizayn edilen bu akvaryum, hem eve farklı bir hava katıyor hem de balıklara konfor sağlama amacı taşıyor.

  Duvara Monte Kedi Yatağı

  [​IMG]

  Kedilerin yatmak için yüksekleri ve en sote yerleri seçtiği bir gerçek. Bundan yola çıkan ABD li bir tasarımcı, böyle bir ürün çıkarmış ve ciddi bir satış grafiği yakalamış. Kediler bu yatak ile hem rahat ediyor, hem de güven duyuyor.

  Palabıyık Bobi


  [​IMG]

  Bir İspanyol firma tarafından üretilen bu oyuncak, köpekleri maymun etme amacı taşıyor. Bobilerin oynamaktan en çok zevk aldığı yuvarlak topların ucuna bıyık figürü eklenmesi ile yukardaki fotoğrafta gördüğünüz durum meydana geliyor.

  Balık Gezdirme Aparatı ???


  [​IMG]

  Ne gereği vardı diyeceğimiz bu saçma ürün, balığının evde sıkıldığını düşünüp, ona dışarda hava aldırmak isteyenler için üretilmiş ve talep görmeyince üretimi durdurulmuş. Bunu üretenler acaba şimdi ne iş yapıyorlar, merak etmiyor değilim.

  Mobilyanızı Koruyun

  [​IMG]

  Birçok insanın binbir zahmetle aldığı cillop gibi mobilyaların, köpekleri tarafından dişlenerek tahrip edilmesinden büyük rahatsızlık ve üzüntü yaşadığı bir gerçek. Japon tasarımcılar bu işe de pratik bir çözüm sağlamışlar. Gördüğünüz çeşitli boylardaki kauçuk korumayı mobilyanızın ilgili yerlerine taktığınızda köpekler mobilya yerine bu kağuçuğu kemirmeye başlayacaklar.

  Dogomaticle Köpekler Daha Beyaz

  [​IMG]

  Resimde görmüş olduğunuz çamaşır makinasına benzeyen cihaz aslında köpekler için. Kirli köpeklerinizi içine atıyorsunuz tertemiz çıkıyor. Şahsi düşüncem hayvana tam bir eziyet olduğudur.

  alıntı