Harry Styles Merak Edilenler

'Biyografi' forumunda Yasemin tarafından 14 Şubat 2013 tarihinde açılan konu


 1. Harry Styles Hakkında Gerçekler  Harry styles 1 Şubat 1994 doğumlu 19 yaşında.Harry Styles Cheshire İngilterede doğdu. Annesi Anne Cox ve Babası Des Styles. Kız kardeşi Gemma Anne Styles. Boşanmış bir ailenin çocuğudur.Harry styles'in En sevdiği şeyler renklerden portakal rengi ve mavi ayrıca tenis ve badminton seviyor.
  Harry styles Brad Pitt, Justin Timberlake, Steve Jones ve Robbie Williams hayranı.

  Harry Styles İki telefon birden kullanıyor.Dans etmeyi çok seviyorJohn Mayer'in 'Free Falling' şarkısının onu anlattığını söylüyor.Manchester United takımının büyük bir hayranıdır.Harry Styles 1980'li yılların müzik tarzını çok beğendiğini söylüyor.Havuçlu keke bayılıyor.Ayrıca Romantik ve sadık bir sevgili olduğunu söylüyor.Yetenekli kızlardan hoşlanıyor.

  Harry Styles Duyguların ve düşüncelerin örtbas edilmesini korkunç buluyor.Harry, bir kzızı güzel kılan şe güzel gözler ve güzel gülümsemenin olduğunu söylüyor.Harry mayonezi sevmiyor.Harrys en iyi arkadaşlarını sık sık arıyor.
  Harry Styles eskiden White Eskimo adlı bir grubun üyesiydi.Harry Styles eski bantlarında (sakladığı eski videolarında) White Eskimo ile bir düğünde söyikleri şarkıda bulunuyor.Harry Styles Holmes Şapel kapsamlı okula gitti.Harry Styles Fransızca konuşabiliyor.One Direction'un en genç üyesidir. Harry'nin Facebooktaki adı Harry Nugget Styles'dir.

  [​IMG]