Harry Styles Kimdir Resimleri

'Resimli Konular' forumunda Aysell tarafından 26 Haziran 2012 tarihinde açılan konu


 1. Harry Styles 2015 resimleri
  Harry Styles’in gerçek adı Harold Edward Styles’tir. Harry Styles sevenleri tarafından farklı takma isimlerle çağırılır. Bu isimlerden bazıları
  Hazza, Curly, Harry ve Haz gibidir. Ayrıca grup içerisinde en çapkın üye olarak tanımlanır.


  Harry Styles İngiliz şarkıcıdır. Sanatçı “One Direction” isimli ünlü pop müzik grubunun üyesidir. 1 Şubat 1994’tür.
  Harry Styles’in dini nedir? Harry Styles’in babası Yahudi, annesi Katolik Hristiyan’dır. Harry Styles ise bir Katolik Hristiyan olarak yetişmiştir.
  İngiltere’nin Cheshire kentinde doğmuştur. Harry Styles doğduğu kentte yer alan Holmes Chapel Sanat Okulu’nda okumuştur.

  burcu kovadır.
  babasının adı Des Styles’tir.
  annesi Anne Cox’tur.
  Harry Styles’in annesi ve babası o henüz yedi yaşındayken ayrılmışlardır. Anne Cox, Des Stayles’ten ayrıldıktan sonra Robin Twist ile evlenmiştir.
  Ünlü şarkıcının ismi ünlü olduktan sonra ilk olarak “One Direction” grup üyelerinden diğeri Louis Tomlinson ile duyulmuş ancak bu sadece bir dedikodu olarak kalmıştır. İngiliz televizyon sunucusu Caroline Flack ve Amerikalı şarkıcı Taylor Swift gibi ünlülerle ismi anılan Harry Styles son olarak bir model olan Kara Rose Marshall ile alışveriş yaparken görüntülenmiştir.


  Harry Styles Fotoğrafları
  Harry Styles.jpg Harry Styles2.jpg Harry Styles3.jpg Harry Styles4.jpg Harry Styles5.jpg Harry Styles6.jpg Harry Styles7.jpg Harry Styles8.jpg