Hangi Damacana Su Daha Kaliteli

'Bunları biliyormusunuz' forumunda Masal tarafından 3 Ağustos 2012 tarihinde açılan konu


 1. Kaliteli Damacana Sular


  Hangi Damacana Markası Daha Kaliteli


  Zehirli su satan firmaların teşhir edilmesi, vatandaşın da içini rahatlatacak. Skandalın ortaya çıkmasıyla damacana su satışları bıçak gibi kesildi. Hangi firmanın suyunun temiz olduğunu bilmeyen vatandaş, korkudan damacana almayı bıraktı.

  Peki suyun kaliteli olduğunu nasıl anlayabiliriz?

  Üretici garantisi altında üretilen, lezzet, renk ve kokusu değişiklik göstermeyen ve tüketicilerin beğenisine uygun olan su kalitelidir.

  Etiketin üzerinde belirtilen üretici firma isminin bildiğiniz ve güvendiğiniz bir marka olması birincil göstergedir. Ayrıca, resmi kuruluş izin ve onay tarihleri ile üretim tarihi yine etiket üzerinde aramanız gereken unsurların başında gelir.

  Günümüz standartlarında kullanılan damacanaların ön yüzünde tercih ettiğiniz markanın büyük bir etiketi, arka yüzünde aynı markanın soğuk damga şeklinde olan kabartma yazısı bulunmalıdır, ayrıca ürün kapağı ve hologram adı verilen koruma bandında da markanın adı yazılı olmalıdır.
   


Similar Threads: Hangi Damacana
Forum Başlık Tarih
Bunları biliyormusunuz Hangi Damacana Su Sağlıklı 3 Ağustos 2012
Bunları biliyormusunuz Reunion Adası Hangi Ülkede 15 Aralık 2016
Bunları biliyormusunuz Orinoco Nehri hangi ülkededir? 23 Kasım 2016
Bunları biliyormusunuz Amonyum nitrat tuzunun suda çözünürken ısı alma özelliğinden hangi uygulamada nasıl yararlanılır? 3 Eylül 2016
Bunları biliyormusunuz Boraksın madencilikte kullanımı hangi özelliği ile ilgilidir? 3 Eylül 2016