Hangi Çamaşır Makinesi İyi 2012

'Ev ve Dekorasyon' forumunda Sitem tarafından 24 Nisan 2012 tarihinde açılan konu


 1. en iyi çamaşır makinası hangisi  en iyi çamaşır makinası markası

  2012 En iyi çamasır makinası markası olarak bosch,siemens ve profilo gösteriliyor..CES 2012 teknoloji fuarında tanıtılan en iyi çamaşır makinası markaları ise şöyle

  Profilo Dayanıklı Ev Aletleri kalabalık, büyük aileler için yepyeni bir ürün sunuyor; Yeni CM 1200 DTR otomatik çamaşır makinesi, çamaşırı çok veya kalabalık ailelere sahip ev hanımlarının hayatını kolaylaştırıyor. A sınıfından % 24 daha fazla enerji tasarrufu sağlayan 9 kg kapasiteli yeni çamaşır makinesi, geniş kapasitesi ile çamaşırlarınızı tek seferde mükemmel temizliyor, çamaşırların hassas ve en etkin şekilde yıkanmasını sağlıyor.

  Teknoloji devi LG serisinin yeni önden yüklemeli çamaşır makinesi, türünün en geniş ve en yüklü çamaşır yıkama kapasitesine sahip ürünü. Normal çamaşır makineleriyle karşılaştırıldığında TurboWash™ özelliği sayesinde çamaşırları çok daha hızlı bir şekilde yıkama özelliğine sahip. LGnin 6Motion™ teknolojisi yıkayacağınız kumaşın hassasiyetine göre seçim yapmanıza olanak sağlıyor.

  [​IMG]

  CES 2012'nin en ilginç ürünü Samsung 'tan geldi.Samsung WF457 ismi altında gelecek olan çamaşır makinesi hem Wi-Fi bağlantısına sahip hem de AllShare destekli. Bunun anlamı aletin aynı kablosuz ağ üzerinde bulunan akıllı telefonumuzla eşleştirilip onun üzerinden kontrol edilebilecek olması. Kontrol derken tam bir denetimden bahsediyoruz üstelik. Yani alarm kurma, yıkamayı başlatma/durdurma, döngüleri değiştirme, su sıkma, renkli/beyaz ayarı yapma vs. vs.

  [​IMG]

  alıntı