Hangi Burç Nerede Yaşamalı

'Kadınların Dünyası' forumunda Bella tarafından 23 Nisan 2012 tarihinde açılan konu


 1. Hangi Burç Hangi Şehirde Yaşamalıdır,  Hangi Burç Hangi Ülkede Yaşamalıdır,


  KOÇ: Aktivitenin yüksek olduğu, sıcak iklime sahip şehirler Koç burçları için uygun. Yaşayacakları bölgede açık hava sporları yapacakları yerler olması önemli.

  Nevşehir ve Eskişehirde yaşamayı deneyebilirler. Havada nem oranı yüksek olan yerlerde hastalanabilirler, Antalya örneğin. Yurtdışı için İrlanda, Şili, Kenya, Malezya, Singapur, Yunanistan ve Meksika uygundur.

  [​IMG]

  BOĞA : Boğalar yerleşikyaşamısever ve değişiklikten fazla hoşlanmaz. Yer değiştirme kararını iyi düşünerek vermeliler. Bitki örtüsü ve suyun bol olduğu ılıman iklimdeki nemli şehirler onlar için uygundur.

  Çanakkale, Balıkesir veya Antalya gibi. Yurtdışı seyahatleri için de Arjantin, Güney Afrika ve soğuk olsa bile Norveç ile Japonya.

  [​IMG]
  İKİZLER : Metropolinsanlarıİkizler, sıkıcı olmayan şehirleri tercih etmeli. İstanbul örneğin bir Terazi burcu şehri olmasına rağmen Ayı İkizler burcunda olduğundan İkizler ruhuna hitap eder.

  İzlanda, Mısır, Norveç, İtalya, Brezilya ve Finlandiyaseyahatlerindenhaz duyabilirler.Güniçindeki küçük turlarakatılmak, başkainsanlarlatanışmak ve vilgi edinmek temel aktiviteleridir.

  [​IMG]
  YENGEÇ : Yengeçler kendilerini nerede güvende hissederlerse aslında oradamutludur. Yaşadıkları yerleri radikal kararla pek değiştirmezler.

  Uyum ve öğrenme yetenekleri vardır. İçgüdüsel olarak nemli ve sulu alanlarda, yerel olarak geleneklerine, inançlarına yakın olaninsanlarınyoğunlukta olduğu şehir ve bölgelerdemutluolurlar.

  Doğu illerini sevebilirler. Bahama Adaları, Filipinler, Romanya veözellikleAmerikaonlarımutluhissettirecek ülkeler. Yerel yemekleri öğrenmek, tekne turu deniz aktiviteleri uygundur.

  [​IMG]

  ASLAN :
  Aslanlar sosyalyaşamıve aktivitesiyüksekolan, lüks ve konforlu yerleri tercih etmeliler.Yükseknemli yerlersağlıklarınıolumsuz etkiler Antalya gibi. Doğu illerindeözellikleişaçısından parlama şanslarıyüksektir.

  Adana, Diyarbakır, Malatya gibi. Hollanda, İngiltere, İsviçre, İtalya veAlmanyatatilaçısındanmutlueder. Sinema, tiyatro ve animasyonlar genel aktiviteleridir. Birçok Aslan oyunculuk yeteneğini tatil sırasındarahatçaaçığa çıkarır.

  [​IMG]
  BAŞAK : Başak burçları değer yargılarına çok önem verir. Bu yüzden marjinal kültürlerin bulunduğu yerlerde kendilerini mutsuz hissederler. Birçok Başak aslında doğduğu yerden daha uzak yerlerdeyaşamakister.Özelliklekültür ve değer yargılarına sahip insan yoğunluğuna coğrafyadan ve iklimden daha çok dikkat etmeleri gerekir.

  İtalya ve Fransa hariç tüm Avrupa ülkeleritatilveyaseyahatiçin çok uygundur.Özellikleİngilteredemutluhissedebilirler. Birçok Başakaraştırmayapmayı tercih etse de onları en çok mutlu edebilecek aktivite aslında doğa düzenlemeleri ile ilgili olabilir.

  [​IMG]
  TERAZİ : Terazi burçları için coğrafyadan çok orada yaşayaninsanlarönceliklidir. Anlaşabileceği,yaşamıngüzelliklerini paylaşabileceği ve yalnız kalmayacağı metropoller. Teraziyi mutlu eder.

  İstanbul Terazi burçları için gene Terazi burcu olan bir şehirdir. Çin, Malezya, Rusya veözellikleSingapurda akla gelebilecek her türlü aktiviteyi mutlulukla gerçekleştirebilirler.

  [​IMG]
  AKREP : Derinbilgininve dedektiflerin burcu Akrepler, ilginç neresi varsa sevebilirler.Doğayıveinsanlarıyakından tanıdıkları için korkmadanher yerdeyaşamaşansınasahipler,özellikleTürkiyenin her şehri uygundur.

  Denizin ya da bir su havzasının olmadığı bir yerdemutluolamazlar. Güney Afrika, Hindistan, Macaristan, Avusturya veJaponyailgilerini çekebilir.

  [​IMG]
  YAY : Özgür insanlarolan Yaylara karavan ya da teknedeyaşamalarınıönerebiliriz.Sıcak,yüksekbinalarla dolmamış ve yeşil alanı bol minik şehirler önerilebilir. Adalara bayılırlar. Çoğu aslında yurtdışındayaşamayıtercih edebilir.

  Avustralya, Finlandiya,Amerika, İsveç ve Peru ruhlarına hitap eder. Yaylar yurtdışında her aktiviteyekatılır ve dolu dolu dönerler. Tabii dönmek isterlerse.

  [​IMG]  OĞLAK : Doğanınvahşi yanını seven, dağcı ve trekking tutkunu Oğlaklar için evlerinden dağ manzaralı şehirler çokuygundur. Birçok Oğlakarazidentaş yada fosil toplamayı, toprakla ilgili gizemleri çözmeyi çok sever.

  Venezüella, Romanya, Avustralya, YeniZelanda ya da el değmemişdoğası, yürüyüş yolları olan dağlık ülkeleruygundur.

  [​IMG]  KOVA : Sıradışı, orijinal veya bilimsel anlamdaçekiciliğiolan yerler Kovalar içinuygundur. Bilime, kültürfarklılıklarına,özgürlüğevehoşgörüyesahip,insancılolan her yerde rahatlıkla yaşayabilirler.

  İzmir ya da Çanakkale Kovalar için çok uygundur.DünyaüzerindeAmerika, İsviçre, Norveç, sveç ve Avustralyayı önerebiliriz.

  [​IMG]
  BALIK : İyimser oldukları için her yere uyum sağlayabilirler ama su kenarı olmazsa olmazlarıdır. Metropoller onlarımutluetmez çünkü metropollerde fazlaca bulunan bencillik morallerini bozar. Çoğu emekliliğinde balıkçılık yapma, bir tekneyledünyayı dolaşma hayali kurar.

  İzmir, Çanakkale gibi kıyı kentlerini önermek mümkün.Amerikave Avustralya başta olmak üzere, Tibet, Hindistan ve Sharm El-Sheikh tatil için çok uygun. Dalış, bilimsel ve kültürel turlar ile rahatlatıcı spa ya da masaj seansları Balıkları deşarj eder.

  [​IMG]
   


Similar Threads: Hangi Burç
Forum Başlık Tarih
Kadınların Dünyası Hangi burç erkeği hangi tip kadından hoşlanır 31 Mart 2015
Kadınların Dünyası Hangi burç kolay evlenir hangisi asla evlenmez 30 Mart 2015
Kadınların Dünyası Burcunuza göre uğurlu gününüz hangisi? 17 Mart 2014
Kadınların Dünyası Koç burcu kadını hangi özelliklere sahiptir? 23 Şubat 2014
Kadınların Dünyası Koç burcu erkeği hangi özelliklere sahiptir? 23 Şubat 2014